Themes - Customizr - en to uk_UA translation catalogue (833 entries)

note: Description of the theme
en: Customizr is a simple and fast WordPress theme designed to help you attract and engage more visitors. Provides a perfect user experience on smartphones. Powers more than 100K active sites around the world. Hundreds of 5-stars reviews received on WordPress.org.
uk_UA: Customizr - це проста і швидка тема WordPress, призначена допомогти вам залучити та зацікавити більше відвідувачів. Має підтримку мобільних пристроїв. Працює понад 100 тис. активних сайтів по всьому світу. Сотні 5-зіркових відгуків отримали на WordPress.org.

en: Open link in a new browser tab
uk_UA: Відкрити посилання в новій вкладці браузера

en: Share your feedback
uk_UA: Поділитись своїм відгуком

en: Knowledge base
uk_UA: База знань

en: You have recently updated to
uk_UA: Ви нещодавно оновили до

en: Color value
uk_UA: Виберіть колір

en: Select Color
uk_UA: Виберіть колір

en: Select default color
uk_UA: Вибрати колір за замовчуванням

en: Clear color
uk_UA: Очистити колір

en: Clear
uk_UA: Очистити

en: like this
uk_UA: Вподобати це

en: Customizr theme recommends the simple and smart %1$s companion ( free 😍 ) to help you build pages %2$s.
uk_UA: Тема Customizr рекомендує простого та розумного помічника %1$s (безкоштовно 😍), який допоможе вам створити сторінки %2$s.

en: Use a full screen search block
uk_UA: Використовуйте повноекранний блок пошуку

en: Preload Google Fonts
uk_UA: Презавантажені шрифти Google

en: Defer loading Font Awesome icons
uk_UA: Відкласти завантаження значків Font Awesome

en: Defer loading javascript files to avoid render blocking issues
uk_UA: Відкласти завантаження файлів javascript, щоб уникнути проблем із блокуванням візуалізації

en: Display featured images in their original dimensions
uk_UA: Відображення завантажених зображень в оригінальних розмірах

en: The plugin is lightweight and has been designed to integrate seamlessly with Customizr and any WordPress theme.
uk_UA: Плагін легкий і розроблений для того, щоб легко інтегруватися з Customizr та будь-якою темою WordPress.

en: parallax effect
uk_UA: Ефект паралакса

en: video backgrounds
uk_UA: фон з відео

en: You can insert simple text zones, but also create %1$s, insert post grids, column structures, buttons, widget zones, maps, icons, and much more, or use pre-designed sections with professional %2$s.
uk_UA: Ви можете вставляти прості текстові зони, а також створювати %1$s, вставляти сітки для публікацій, структури стовпців, кнопки, зони віджетів, карти, піктограми та багато іншого, або використовувати попередньо розроблені розділи з професійним %2$s.

en: It allows you to drag and drop mobile-ready sections on <i>really</i> any page of your site, including home, posts, pages, products, archives, 404, search pages, ...
uk_UA: Це дозволяє перетягувати готові для мобільних пристроїв розділи на <i>справді</i> будь-яку сторінку вашого сайту, включаючи домашню сторінку, публікації, сторінки, продукти, архіви, 404, сторінки пошуку, ...

en: Developers of the Customizr theme have created Nimble Builder, a free, powerful yet easy-to-use page builder already active on 50K+ WordPress websites.
uk_UA: Розробники теми Customizr створили Nimble Builder - безкоштовний, потужний, але простий у використанні конструктор сторінок, який вже активний на веб-сайтах 50K + WordPress.

en: Skip to content
uk_UA: Перейти до вмісту

en: Adaptative font size on mobile devices
uk_UA: Адаптивний розмір шрифту на мобільних пристроях

en: Font picker and font size
uk_UA: Вибір шрифту та розмір шрифту

en: This option can sometimes reduce too much the headings font-size on mobiles.
uk_UA: Цей параметр іноді може зменшити занадто великий розмір шрифту заголовків на мобільних пристроях.

en: Install Nimble Builder Now
uk_UA: Встановіть Nimble Builder зараз

en: Customizr theme recommends %1$s.
uk_UA: Тема Customizr рекомендує %1$s.

en:  Highlight contextually active menu items
uk_UA: Виділіть контекстуально активні пункти меню

en: Display the product featured image
uk_UA: Відобразить зображення із зображенням продукту

en: Remove header borders
uk_UA: Видаліть межі заголовка

en: Activate Nimble Builder Now
uk_UA: Активуйте Nimble Builder зараз

en: Dark text
uk_UA: Темний текст

en: Light text
uk_UA: Світлий текст

en: Header style for home
uk_UA: Стиль заголовка для головної

en: This option can be used to nicely display your header elements ( site title, menu ) on top of a slider for example.
uk_UA: Ця опція може бути використана, наприклад, для гарного відображення елементів заголовка (назва сайту, меню) на верхній частині слайдера.

en: Apply a transparent background to your header on home.
uk_UA: Застосуйте прозорий фон до заголовку головної.

en: Display the site title next to the logo
uk_UA: Показувати назву сайту поруч із логотипом

en: No results found.
uk_UA: Нічого не знайдено.

note: translators: %d: ID of a post
en: #%d (no title)
uk_UA: #%d (без назви)

en: ajax_load_available_items => Security check failed.
uk_UA: ajax_load_available_items => Помилка перевірки безпеки.

en: Set a custom url
uk_UA: встановити власну URL-адресу

en: Customizing
uk_UA: Налаштовування

en: Set the thumbnail's max height in pixels for smartphones
uk_UA: Встановіть максимальну висоту мініатюри у пікселях для смартфонів

en: The left sidebar has no widgets
uk_UA: У лівій бічній панелі немає віджетів

en: The <strong>%1$s</strong> theme requires at least %2$s version %3$s
uk_UA: Тема <strong>%1$s </strong> вимагає принаймні %2$s версії %3$s

en: ac_set_ajax_czr_tmpl => Security check failed.
uk_UA: ac_set_ajax_czr_tmpl => Помилка перевірки безпеки.

en: Display boxed
uk_UA: Фіксована ширина

en: Display full-width
uk_UA: Показати на всю ширину

en: Horizontal widget area in your footer
uk_UA: Горизонтальна область віджетів у нижньому колонтитулі (підвал)

en: Add widgets to the zone :
uk_UA: Додайте віджети в зону:

en: Appears before the site footer
uk_UA: З'являється перед нижнім колонтитулом(підвал) сайту

en: Footer Horizontal Widget Area
uk_UA: Горизонтальна область віджетів нижнього колонтитулу (підвал)

en: Horizontal Top Bar Menu. (make sure that the topbar is displayed in the header settings ).
uk_UA: Горизонтальне меню верхнього рядка. (переконайтеся, що верхню панель відображено в налаштуваннях заголовка).

en: Make sure the topbar is displayed. You can control the visibility of the topbar in the %s.
uk_UA: Переконайтеся, що відображається панель інструментів. Ви можете контролювати видимість верхньої смуги в %s.

en: Social links in the topbar
uk_UA: Соціальні посилання у верхній панелі

en: You can display a content zone above the header, called topbar. The topbar can be populated with various blocks like a menu, your social links, or your contact information ( pro ).
uk_UA: Ви можете відобразити змістову зону над заголовком, що називається верхньою панеллю. Верхня панель може бути заповнена різними блоками, такими як меню, ваші соціальні посилання або ваші контактні дані (профі).

en: In desktop and mobile devices
uk_UA: У настільних та мобільних пристроях

en: In mobile devices
uk_UA: У мобільних пристроях

en: In desktop devices
uk_UA: У настільних пристроях

en: Please fill the email input with a valid email address
uk_UA: Будь ласка, заповніть адресу електронної пошти дійсною електронною адресою

en: Site Layout
uk_UA: Макет сайту

en: Primary (vertical) menu design
uk_UA: Первинний (вертикальний) дизайн меню

en: Display in the mobile menu
uk_UA: Відобразити в мобільному меню

en: Display in the mobile navbar
uk_UA: Відобразити в мобільному навігаційному меню

en: Display a search button in the header
uk_UA: Відобразити кнопку пошуку в заголовку

en: Footer Credits section layout
uk_UA: Макет розділу Footer Credits

en: Main Header section layout
uk_UA: Макет розділу головного заголовка

en: Header topbar layout
uk_UA: Макет верхньої панелі заголовка

en: Boxed
uk_UA: Стиснений

en: Wide
uk_UA: По ширині

en: Site layout
uk_UA: Макет сайту

en: Comments location
uk_UA: Місцезнаходження коментарів

en: Related Posts location
uk_UA: Місце розташування схожих записів

en: After the content and sidebars columns
uk_UA: Після вмісту та бічних стовпців

en: Right after the post content
uk_UA: Відразу після вмісту публікації

en: Author Infos location
uk_UA: Місцезнаходження інформації про автора

en: Pages & Posts default sections locations
uk_UA: Розташування сторінок&публікацій за замовчуванням

en: Main header section
uk_UA: Основний розділ заголовка

en: Behaviour on scroll
uk_UA: Поведінка при прокручуванні

en: If you want to display the search icon in your topbar, make sure the topbar is displayed by checking "Display a topbar" above.
uk_UA: Якщо ви хочете відобразити піктограму пошуку на верхній панелі, переконайтеся, що на верхній панелі відображається позначка "Відобразити верхню панель" вище.

en: Display in the main header section
uk_UA: Відобразити в головному розділі заголовка

en: Search Icon
uk_UA: Іконка пошуку

en: Desktop devices : %s
uk_UA: Настільні пристрої: %s

en: Next
uk_UA: Наступний

en: Previous
uk_UA: Попередній

en: Images navigation
uk_UA: Навігація по зображеннях

en: in the live customizer.
uk_UA: в живих налаштуваннях.

en: Quick tip : you can choose between two styles for the Customizr theme. Give it a try %s
uk_UA: Коротка порада: Ви можете обрати один із двох стилів для теми Customizr. Спробуйте %s

en: Customizr theme
uk_UA: Тема Customizr

en: Designed with the %s
uk_UA: Розроблено з %s

en: Updated
uk_UA: Оновлено

en: Display navigation dots at the bottom of your slider.
uk_UA: Відображайте точки навігації внизу слайдера.

en: Header background color
uk_UA: Колір фону заголовка

en: Thank you for using
uk_UA: Дякую за оцінку

en: Primary theme color with a shadow
uk_UA: Основний колір теми з тінню

en: Mobile Menu
uk_UA: Мобільне меню

en: Customize it now
uk_UA: Налаштуйте це зараз

en: Theme style
uk_UA: Стиль Теми

en: Front Page Content
uk_UA: Вміст домашньої сторінки

en: General design settings
uk_UA: Загальні налаштування конструкції

en: Sliders options
uk_UA: Налаштування Слайдера

en: Formatting : links, paragraphs ...
uk_UA: Форматування: посилання, абзаци...

en: Pick a primary color for the theme
uk_UA: Виберіть основний колір для теми

en: Primary color of the theme
uk_UA: Основний колір теми

en: Performances, Custom CSS ...
uk_UA: Продуктивність, користувацький CSS...

en: Column layout, Post lists design, Thumbnails, Post Metas, Navigation, ...
uk_UA: Макет стовпців, дизайн списків дописів, ескізи, мета дописів, навігація, ...

en: Main Content
uk_UA: Основний вміст

en: Style, Desktops and mobiles layout, Menus, Search, ...
uk_UA: Стиль, компонування ПК і мобільних пристроїв, меню, пошук, ...

en: Title, Logo, Fonts, Primary color, Social, ...
uk_UA: Назва, логотип, шрифти, основний колір, соціальні мережі, ...

en: Classical
uk_UA: Класичний

en: Modern
uk_UA: Сучасний

en: Select a design style for the theme
uk_UA: Виберіть стиль оформлення для теми

en: Set the Modern or Classical design style
uk_UA: Виберіть сучасний або класичний стиль дизайну

en: Footer style
uk_UA: Стиль підвалу

en: Topbar Menu
uk_UA: Меню верхньої панелі

en: Secondary
uk_UA: Другорядний

en: Specific Mobile Menu
uk_UA: Спеціальне мобільне меню

en: Select the menu(s) to use for mobile devices
uk_UA: Виберіть меню для мобільних пристроїв

en: Mobile devices
uk_UA: Мобільні пристрої

en: Topbar
uk_UA: Верхня панель

en: Always visible
uk_UA: Завжди помітний

en: Next to the logo
uk_UA: Поруч з логотипом

en: Below the logo
uk_UA: Під логотипом

en: Do not display
uk_UA: Не показувати

en: Header style
uk_UA: Стиль заголовка

en: This is the color used to style your links and other clickable elements of the theme like buttons and slider arrows.
uk_UA: Цей колір використовується для оформлення посилань та інших елементів теми, які можна натиснути, наприклад кнопок і стрілок-повзунків.

en: Primary color
uk_UA: Основний колір

en: a short guide here.
uk_UA: короткий посібник тут.

en: To help you getting started with Customizr, we have published
uk_UA: Щоб допомогти вам почати роботу з Customizr, ми опублікували

en: Customizr Demo 2
uk_UA: Демо Customizr 2

en: Customizr Demo 1
uk_UA: Демо Customizr 1

en: If you need inspiration, you can visit our online demos
uk_UA: Якщо вам потрібне натхнення, ви можете відвідати наші онлайн-демо

en: to let you create the best possible websites.
uk_UA: щоб ви могли створювати найкращі веб-сайти.

en: of customization options
uk_UA: параметрів налаштування

en: The theme offers a wide range
uk_UA: Тема пропонує широкий вибір

en: Welcome in the Customizr theme
uk_UA: Ласкаво просимо в тему Customizr

en: Display randomized related articles below the post
uk_UA: Відображати рандомізовані пов’язані статті під запис

en: Related by tags
uk_UA: Пов'язані тегами

en: Related by categories
uk_UA: Пов'язані за категоріями

en: Single - Related Posts
uk_UA: Окремі — пов'язані записи

en: Related posts
uk_UA: Пов’язані записи

en: Featured Image
uk_UA: Головне зображення

en: Next related articles
uk_UA: Наступні пов’язані статті

en: Previous related articles
uk_UA: Попередні пов’язані статті

en: https://wordpress.org/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/

en: Regular
uk_UA: Звичайний

en: Light
uk_UA: Світла

en: Dark
uk_UA: Темні

en: Display in the topbar
uk_UA: Відображення у верхній панелі

en: Permalink to:&nbsp;
uk_UA: Постійне посилання на:&nbsp;

en: Enter the video url
uk_UA: Введіть URL-адресу відео

en: Video url
uk_UA: URL-адреса відео

en: Enter the audio url
uk_UA: Введіть URL-адресу аудіо

en: Audio url
uk_UA: URL-адреса аудіо

en: Enter the author
uk_UA: Введіть автора

en: Quote author
uk_UA: Автор цитати

en: Enter the text
uk_UA: Введіть текст

en: Quote text
uk_UA: Текст цитати

en: Enter the URL
uk_UA: Введіть URL

en: Link URL
uk_UA: URL посилання

en: Enter the title
uk_UA: Введіть заголовок

en: Link title
uk_UA: Заголовок посилання

en: Format: audio
uk_UA: Формат: аудіо

en: Format: video
uk_UA: Формат: відео

en: Format: link
uk_UA: Формат: посилання

en: Menu centered
uk_UA: Меню по центру

en: Single pages
uk_UA: Окремі сторінки

en: Don't know how to set a featured image to a page? Learn how in the %s.
uk_UA: Не знаєте, як додати до сторінки пропоноване зображення? Дізнайтесь, як у %s.

en: You can display your page's featured image here if you have set one.
uk_UA: Ви можете відобразити зображення вашої сторінки тут, якщо ви його встановили.

en: default:
uk_UA: за замовчуванням:

en: Options for
uk_UA: Налаштування для

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Go Pro
uk_UA: Перейти на Pro

en: When checked, the Font Awesome icons and CSS will be loaded on front end. You might want to load the Font Awesome icons with a custom code, or let a plugin do it for you.
uk_UA: Коли вибрано, іконки та CSS Font Awesome будуть завантажені в фронтенд. Ви можете завантажити іконки Font Awesome за допомогою спеціального коду, або нехай додаток це зробить за Вас.

en: Load Font Awesome resources
uk_UA: Завантажити ресурси Font Awesome

en: Yoast SEO breadcrumbs settings
uk_UA: Налаштування навігаційної стежки Yoast SEO

en: customization panel
uk_UA: Панель налаштувань

en: Jump to the Yoast SEO breadcrumbs %s
uk_UA: Перейти да навігаційної стежки  Yoast SEO %s

en: Use Yoast SEO breadcrumbs
uk_UA: Використовувати навігаційну стежку Yoast SEO

en: Display the tagline in the header
uk_UA: Відображати слоган в шапці

en: Create and organize your social links
uk_UA: Створити та упорядкувати лінки на соціальні мережі

en: Discover the Customizr WordPress theme &raquo;
uk_UA: Дізнатися про WordPress тему Customizr &raquo;

en: Choose Image
uk_UA: Оберіть зображення

en: No image selected
uk_UA: Зображення не вибране

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: Change Image
uk_UA: Змінити зображення

en: Select Image
uk_UA: Виберіть зображення

en: Check this option to open the link in a another tab of the browser.
uk_UA: Відзначте цю опцію, щоб відкрити посилання в іншій вкладці браузера.

en: Link target
uk_UA: Посилання

en: Set a unique color for your icon.
uk_UA: Встановіть унікальній колір для іконки.

en: Icon color
uk_UA: Колір іконки

en: This is the text displayed on mouse over.
uk_UA: Цей текст буде показуватись при наведенні мишкою

en: Social link
uk_UA: Посилання на соціальну мережу

en: Social icon
uk_UA: Іконка соціальної мережі

en: Size in px
uk_UA: Розмір в пікселях

en: Enter the full url of your social profile (must be valid url).
uk_UA: Введіть посилання на профіль в соціальній мережі (посилання повинно бути робочим).

en: Social link url
uk_UA: Посилання на соціальну мережу

en: Select an icon
uk_UA: Вибрати іконку

en: Yes
uk_UA: Так

en: Are you sure you want to remove : <strong>{{ data.title }} ?</strong>
uk_UA: Ви впевнені, що бажаєте видалити: <strong>{{ data.title }} ?</strong>

en: Add it
uk_UA: Додати

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Add New
uk_UA: Додати новий

en: Press return or enter to open this panel
uk_UA: Натисніть "return" або "enter", щоб відкрити цю панель

en: Please fill the social link inputs with a valid URLs
uk_UA: Будь ласка, заповніть поле дійсним посиланням на соціальну мережу.

en: An error occurred: malformed social links
uk_UA: Сталася помилка: неправильне посилання на соціальну мережу

en: The side on which the menu is revealed depends on the choosen header layout.
uk_UA: Сторона, на якій розкривається меню залежить від обраного макета заголовка.

en: Slide
uk_UA: Слайд

en: New Slide created ! Scroll down to edit it.
uk_UA: Нове слайд-шоу створене! Прокрути вниз, щоб редагувати його.

en: Close Editor
uk_UA: Закрити редактор

en: Learn more about this in the documentation
uk_UA: Детальніше про це читайте в документації

en: New Social Link created ! Scroll down to edit it.
uk_UA: Нове посилання на соціальну мережу створений! Прокрути вниз, щоб редагувати його.

en: Done !
uk_UA: Готово!

en: Follow us on
uk_UA: Слідкуй за нами в

en: Select a social icon
uk_UA: Виберіть іконку соціальної мережі

en: Not set
uk_UA: Не встановлено

en: Back to top arrow position
uk_UA: Позиція стрілки "повернутись вверх"

en: Customize or remove the posts slider
uk_UA: Налаштуйте або видаліть слайде запису

[ctx: title]
en: Search &hellip;
uk_UA: Пошук &hellip;

[ctx: label]
en: Search
uk_UA: Пошук

en: You may also like
uk_UA: Вам також може сподобатися

en: All rights reserved
uk_UA: Усі права захищено

en: Next post
uk_UA: Наступний запис

en: Back to post list
uk_UA: Повернутися до списку записів

en: Previous post
uk_UA: Попередній запис

en: Posts navigation
uk_UA: Навігація записів

en: Newer posts
uk_UA: Новіші записи

en: Older posts
uk_UA: Старіші записи

en: %s result | %s results
uk_UA[0]: %s результат
uk_UA[1]: %s результати
uk_UA[2]: %s результатів

en: %s post | %s posts
uk_UA[0]: %s запис
uk_UA[1]: %s записи
uk_UA[2]: %s записів

en: Nothing Found
uk_UA: Нічого не Знайдено

en: Contact me on Snapchat
uk_UA: Зв'язатися зі мною на Snapchat

en: Yearly Archives:
uk_UA: Архіви за рік:

en: Monthly Archives:
uk_UA: Архів за місяць:

en: Daily Archives:
uk_UA: Архіви за день:

en: If enabled, your slides scroll slower than the page (parallax effect).
uk_UA: Якщо ввімкнуто, прокручування слайд-шоу буде повільніше за сторінку (ефект паралаксу).

en: Sliders : use parallax scrolling
uk_UA: Слайд-шоу : використовувати ефект паралаксу

en: WooCommerce: if checked, your WooCommerce cart icon will remain visible when scrolling.
uk_UA: WooCommerce: якщо ввімкнуто, іконка вашого кошика WooCommerce залишатиметься видимою під час прокручування.

en: Front-end Icons (Font Awesome)
uk_UA: Іконки фронтенду (Font Awesome)

en: Check out some example of uses
uk_UA: Перегляньте декілька прикладів використання

en: Use with caution
uk_UA: Використовуйте з обережністю

en: Display navigation in your home page
uk_UA: Відображати навігацію на домашній сторінці

en: Follow me on Xing
uk_UA: Слідкуйте за мною в Xing

en: Follow me on Yelp
uk_UA: Слідкуйте за мною в Yelp

en: Follow me on VKontakte
uk_UA: Слідкуйте за мною у Вконтакті

en: Sticky header: display the shopping cart
uk_UA: Липка шапка: відображати кошик

en: WooCommerce: check to display a cart icon showing the number of items in your cart next to your header's tagline.
uk_UA: WooCommerce: відмітьте, щоб кошик відображав кількість речей в ньому поряд з слоганом в шапці.

en: Display the shopping cart in the header
uk_UA: Відображати кошик в шапці.

en: This feature has been introduced in WordPress v4.4+ (dec-2015), and might have minor side effects on some of your existing images. Check / uncheck this option to safely verify that your images are displayed nicely.
uk_UA: Ця функція була введена в WordPress v4.4 + (грудень-2015), і може мати незначні побічні ефекти на деяких з ваших існуючих зображень. Ввімкніть / вимкніть цю опцію, щоб безпечно переконатися, що ваші зображення відображаються красиво.

en: View your shopping cart
uk_UA: Переглянути ваш кошик

en: You can choose to display only the sticky posts. If you're not sure how to set a sticky post, check
uk_UA: Ви можете вибрати відображення лише закріплених записів. Якщо ви не знаєте, як закріпити запис, перевірте

en: Include only sticky posts
uk_UA: Включити тільки закріплені записи

en: Posts slider button text
uk_UA: Текст кнопки на слайд-шоу запису

en: Front page slider name
uk_UA: Ім'я слайд-шоу на головній сторінці

en: Powered by WordPress
uk_UA: Працює на WordPress

en: Powered by
uk_UA: Працює на

en: this slider
uk_UA: цей слайд-шоу

en: the posts slider
uk_UA: слайд-шоу запису

en: Customize or remove %s
uk_UA: Налаштувати або видалити %s

en: %s and check the option 'Load images on scroll' under 'Website Performances' section.
uk_UA: %s та виберіть опцію "Завантажувати зображення при прокручуванні" в секції "Налаштування Сайту"

en: Did you know you can easily speed up your page load by deferring the loading of the non visible images?
uk_UA: Можливо, ви знаєте, що ви можете легко прискорити завантаження сторінки, відкладаючи на потім завантаження невидимих зображень?

en: Apply a category filter to your home / blog posts
uk_UA: Застосувати категорію фільтра для вашого запису / домашньої сторінки

en: Set the number of posts to display
uk_UA: Встановити число записів для показу

en: Learn more about post categories in WordPress
uk_UA: Дізнатися більше про категорії записів WordPress

en: Click inside the above field and pick post categories you want to display. No filter will be applied if empty.
uk_UA: Клацніть всередині поля вище, щоб обрати категорії, які ви хочете відобразити. Фільтр не буде застосовуватися, якщо порожньо.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
uk_UA: Уривка немає, тому що запис захищений.

en: Protected: %s
uk_UA: Захищено: %s

en: Customize or remove this slider
uk_UA: Налаштуйте або видаліть цей слайдер

en: &mdash; Auto-generated slider from your blog posts &mdash;
uk_UA: &mdash; Автоматичне слайд-шоу з ваших записів &mdash;

en: When checked, the front page slider occupies the full viewport's width
uk_UA: Якщо ввімкнуто, слайд-шоу на головній сторінці займає всю видиму ширину вікна перегляду

en: The button text will be limited to 80 chars max. Leave this field empty to hide the button
uk_UA: Текст кнопки лімітовано до 80 символів. Залишіть це поле порожнім, щоб сховати кнопку

en: Entire slide and call to action button
uk_UA: Це слайд-шоу та кнопка заклику до дії

en: Entire slide
uk_UA: Це слайд-шоу

en: Call to action button
uk_UA: Кнопка заклику до дії

en: Link post with
uk_UA: Приєднати запис з

en: The excerpt will be limited to 80 chars max
uk_UA: Витримка буде обмежена до 80 символів максимум

en: The title will be limited to 80 chars max
uk_UA: Заголовок буде обмежено до 80 символів максимум

en: Display the title
uk_UA: Відобразити заголовок

en: the WordPress documentation.
uk_UA: документація WordPress

en: Only the posts with a featured image or at least an image inside their content will qualify for the slider. The number of post slides displayed won't exceed the number of available posts in your website.
uk_UA: Тільки записи з головним зображенням або щонайменше з одним зображенням підійдуть до слайд-шоу. Кількість відображених слайдів не буде перевищувати кількість записів на сайті.

en: Number of posts to display
uk_UA: Кількість повідомлень, що відображаються

en: Slider documentation
uk_UA: Документація до слайд-шоу

en: For more informations about sliders, check the documentation page :
uk_UA: Для більш детальної інформації щодо слайд-шоу дивись сторінку з документацією :

en: To add another slide : navigate to your media library (click on Media), open the edit screen of an image ( or add a new image ), and add it to your desired slider by using the dedicated option block at the bottom of the page.
uk_UA: Щоб додати інший слайд : перейдіть до галереї (натисніть Медіа), натисніть на вікно редагування зображення (або додайте нове зображення), та додайте його до потрібного слайд-шоу, використовуючи спеціальній блок налаштувань в нижній частині сторінки.

en: Upgrade to Customizr Pro
uk_UA: Оновити до Customizr Pro

en: This option generates a home page slider based on your last posts, starting from the most recent or the featured (sticky) post(s) if any.
uk_UA: Ця опція генерує слайд-шоу на головній сторінці з ваших останніх записів, починаючи з нових або закріплених записів якщо вони є.

en: Change the header layout
uk_UA: Змінити стиль шапки сайту

en: jump to the Design and Layout section
uk_UA: перейти до секції Дизайну та Макету

en: To change the global header layout, %s
uk_UA: Щоб змінити розташування шапки, %s

en: Pages
uk_UA: Сторінки

en: open the customizer menu section
uk_UA: відкрити розділ меню customizer

en: Open the menu
uk_UA: Відкрити меню

en: Menu
uk_UA: Меню

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Add widgets to the footer %s or %s.
uk_UA: Додати віджети до підвалу %s або %s.

en: dismiss this notice
uk_UA: Прибрати це повідомлення

en: Add widgets to this sidebar %s or %s.
uk_UA: Додати віджети до цього сайдбару %s або %s.

en: The right sidebar has no widgets
uk_UA: Права бічна панель не має віджетів

en: Jump to the customizer now
uk_UA: Перейти до налаштувань зараз

en: %s to display a featured image here.
uk_UA: %s щоб відобразити основне зображення запису тут.

en: You can display your post's featured image here if you have set one.
uk_UA: Ви можете відобразити основне зображення запису тут, якщо ві його обрали.

en: Edit now.
uk_UA: Редагувати зараз.

en: now
uk_UA: зараз

en: Front-end placeholders and help blocks
uk_UA: Наповнювачі фронтенду та допоміжні блоки

en: Socials in Sidebars
uk_UA: Соціальні мережі в сайдбарі

en: Navigation Menus
uk_UA: Меню навігації

en: Smooth Scroll
uk_UA: Плавна прокрутка

en: If a menu location has no menu assigned to it, a default page menu will be used.
uk_UA: Якщо місце розташування меню не має меню, призначеного на нього, буде використовуватися меню сторінки за замовчуванням.

en: in the menu panel
uk_UA: в панелі меню

en: create/edit menus
uk_UA: створити/редагувати меню

en: on the Menus screen in the Appearance section
uk_UA: на екрані Меню в розділі Зовнішній вигляд

en: You can create new menu and edit your menu's content %s.
uk_UA: Ви можете створити нове меню та відредагувати його наповнення %s.

en: Sidebars
uk_UA: Бічні колонки

en: When this option is enabled, various help notices and some placeholder blocks are displayed on the front-end of your website. They are only visible by logged in users with administration capabilities.
uk_UA: Якщо цю опцію ввімкнено, різні довідкові повідомлення та деякі блоки заповнювачів відображаються на передній частині вашого веб-сайту. Їх бачать лише користувачі, які ввійшли в систему і мають адміністративні можливості.

en: Display help notices on front-end for logged in users.
uk_UA: Відображати підказки у фронтенді для користувачів, що ввійшли.

en: Stick the footer to the bottom of the page
uk_UA: Прикріпити підвал до нижньої частини сторінки

en: Don't know how to set a featured image to a post? Learn how in the %s.
uk_UA: Не знаєте як встановити головне зображення запису? Дізнайтесь як в %s.

en: You can display the featured image (also called the post thumbnail) of your posts before their content, when they are displayed individually.
uk_UA: Ви можете відобразити основне зображення запису (її також називають мініатюрою запису) до контенту, коли вони відображаються окремо.

en: If you need to change the layout design of the front page, then open the 'Front Page' section above this one.
uk_UA: Якщо вам необхідно змінити параметри макету головної сторінки, відкрийте розділ "Головна Сторінка" віще.

en: Customizr theme documentation
uk_UA: Документація по темі Customizr

en: The above layout options will set your layout globally for your post and pages. But you can also define the layout for each post and page individually. Learn how in the %s.
uk_UA: Наведені вище параметри макету будуть встановлені для всіх сторінок та записів. Але ви маєте змогу визначити параметри макету для кожного запису або сторінки індивідуально. Дізнайтеся про це в %s.

en: Use with caution : provide an alternative way to navigate in your website for your users.
uk_UA: Слід використовувати з обережністю: забезпечте альтернативний спосіб навігації для свого веб-сайту для користувачів.

en: Don't display any menus in the header of your website
uk_UA: Не відображати жодного меню в шапці сайту.

en: Remove all the menus.
uk_UA: Видалити всі меню.

en: Hide
uk_UA: Сховати

en: Display in the header
uk_UA: Відобразити щапку

en: Move after inside the side menu
uk_UA: Переміщення після всередині бокового меню

en: Move before inside the side menu
uk_UA: Переміщення до всередині бокового меню

en: Choose a mobile devices (responsive) behaviour for the secondary menu.
uk_UA: Вибрати поведінку додаткового меню для мобільних пристроїв (адаптивне)

en: Menu position (for the horizontal menu)
uk_UA: Позиція меню (для горизонтального меню)

en: Secondary (horizontal) menu design
uk_UA: Стиль додаткового (горизонтального) меню

en: Menu position (for "main" menu)
uk_UA: Позиція меню (для "головного" меню)

en: Note : the label is hidden on mobile devices.
uk_UA: Примітка : мітка недоступна на мобільних пристроях.

en: Display a label next to the menu button.
uk_UA: Відобразити мітку поруч с кнопкою меню.

en: For mobile devices (responsive), limit the height of the dropdown menu block to the visible viewport.
uk_UA: Для мобільних пристроїв (адаптивне), обмежити висоту випадаючого блоку меню видимої області перегляду.

en: Side Menu (vertical)
uk_UA: Бокове меню (вертикальне)

en: Regular (horizontal)
uk_UA: Звичайне (горизонтальне)

en: Select a design : side menu (vertical) or regular (horizontal)
uk_UA: Вибрати стиль : бокове меню (вертикальне) або звичайне (горизонтальне)

en: Main menu design
uk_UA: Стиль головного меню

en: Display a secondary (horizontal) menu in the header.
uk_UA: Відображати додаткове (горизонтальне) меню в шапці.

en: Also applied to the secondary menu if any.
uk_UA: Застосовується також до вторинного меню, якщо воно є.

en: This setting might impact the side on which the menu is revealed.
uk_UA: Цей параметр може мати вплив на сторону, на якій розкривається меню.

en: Choose a layout for the header
uk_UA: Вибрати макет для шапки

en: This option enables a smoother page scroll.
uk_UA: Ця опція вмикає плавнішу прокрутку сторінки.

en: Enable Smooth Scroll
uk_UA: Ввімкнути плавну прокрутку

en: this option can create conflicts with some plugins, make sure that your plugins features (if any) are working fine after enabling this option.
uk_UA: ця опція може викликати порушення в роботі деяких додатків, переконайтеся що функціональність додатків (якщо вони є) не порушена після ввімкнення цієї опції.

en: Important note
uk_UA: Важлива примітка

en: Disabled if the random option is on.
uk_UA: Вимкнуто, якщо випадковий параметр ввімкнутий.

en: Secondary (horizontal) Menu
uk_UA: Додаткове (горизонтальне) меню

en: close
uk_UA: Закрити

en: Read the latest release notes
uk_UA: Читайте останні примітки до випуску

en: version
uk_UA: версія

en: Link
uk_UA: Посилання

en: Link the whole slide
uk_UA: Посилання на весь слайд

en: or a custom link (leave this empty if you already selected a page or post above)
uk_UA: або інші посилання (залиште це поле порожнім, якщо ви вже вибрали сторінку або публікацію вище)

en: WordPress documentation
uk_UA: Документація documentation

note: Template Name of the theme
en: Custom Page Example
uk_UA: Приклад інших сторінок

en: Add a menu
uk_UA: Додати меню

en: Back Home
uk_UA: Повернутись на головну

en: Back to top
uk_UA: Повернутись до верху

en: The footer has no widgets
uk_UA: Підвал не має додатків

en: Check the slider doc now &raquo;
uk_UA: Тепер перевірте документацію по слайд-шоу &raquo;

en: Easily create sliders and add them in any posts or pages.
uk_UA: Легко створюйте слайдери та додавайте їх у будь-якого запису сторінки.

en: Discover how to replace or remove this demo slider.
uk_UA: Дізнайтеся як замінити або видалити це демо слайд-шоу

en: dismiss notice
uk_UA: закрити повідомлення

en: See the theme documentation.
uk_UA: Дивись документацію до теми.

en: Changing the layout in the Customizr theme
uk_UA: Зміна макету в темі Customizr

en: You can also remove this sidebar by changing the current page layout.
uk_UA: Ви можете перемістити цей сайдбар замінивши поточний макет сторінки.

en: Add widgets
uk_UA: Додати віджети

en: This notice is visible for admin users only.
uk_UA: Це сповіщення видиме лише для адміністраторів.

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk_UA: Наступні записи <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
uk_UA: <span class="meta-nav">&larr;</span> Попередні записи

en: Post navigation
uk_UA: Навігація записів

en: by
uk_UA: автор

en: tagged
uk_UA: відмічено

en: Open
uk_UA: Відкрити

en: View all posts by %s
uk_UA: Подивитися всі записи автора %s

en: View all posts in %s
uk_UA: Подивитись всі публікації в %s

en: (updated on %1$s)
uk_UA: (оновлено %1$s)

en: (updated 1 day ago)
uk_UA: (оновлено 1 день назад)

en: (updated %s days ago)
uk_UA: (оновлено %s днів тому)

en: (updated today)
uk_UA: (оновлено сьогодні)

en: by %1$s
uk_UA: %1$s

en: This entry was posted
uk_UA: Цей запис опубліковано

en: and posted on %1$s
uk_UA: та опубліковано %1$s

en: on %1$s
uk_UA: %1$s

en: This entry was posted on %1$s
uk_UA: Цей запис опубліковано %1$s

en: This entry was tagged %2$s
uk_UA: Цей запис з тегом %2$s

en: This entry was posted in %1$s
uk_UA: Цей запис був зроблений в %1$s

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s
uk_UA: Цей запис був зроблений в %1$s та відмічено %2$s

en: Return to
uk_UA: Повернутись до

en: in
uk_UA: в

en: Link to full-size image
uk_UA: Посилання на велике зображення

en: at dimensions
uk_UA: розміром

en: Published
uk_UA: Опубліковано

en: This entry was posted on %1$s<span class="by-author"> by %2$s</span>.
uk_UA: Цей запис опубліковано %1$s<span class="by-author"> by %2$s</span>.

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk_UA: Подивитися всі записи автора %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Pages:
uk_UA: Сторінки:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk_UA: Продовжувати читання <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Yearly Archives: %s
uk_UA: Архів за рік: %s

en: Monthly Archives: %s
uk_UA: Архів за місяць: %s

en: Archives
uk_UA: Архіви

en: Daily Archives: %s
uk_UA: Архів за день: %s

en: About %s
uk_UA: Про автора %s

en: No
uk_UA: Ні

en: Ooops, page not found
uk_UA: Лишенько, сторінка не знайдена

en: {no title} Read the post &raquo;
uk_UA: {no title} Читати запис &raquo;

en: Missing Attachment
uk_UA: Відсутній додаток

en: Featured page description text : use the page excerpt or set your own custom text in the customizer screen.
uk_UA: Текст опису рекомендованої сторінки: використовуйте уривок сторінки або встановіть власний текст на екрані налаштування.

en: Featured page
uk_UA: Рекомендована сторінка

en: Customizer screen
uk_UA: Панель Customizer

en: comment | comments
uk_UA[0]: Коментар
uk_UA[1]: Коментарі
uk_UA[2]: Коментарів

en: Comment(s) on
uk_UA: Коментар (коментарі) до

en: Leave a comment
uk_UA: Залишити коментар

en: Comments are closed.
uk_UA: Коментарі закриті.

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk_UA: Новіші коментарі <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
uk_UA: <span class="meta-nav">&larr;</span> Старіші коментарі

en: Comment navigation
uk_UA: Навігація по коментарях

en: Your comment is awaiting moderation.
uk_UA: Ваш коментар очікує на схвалення.

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
uk_UA: %1$s о %2$s

en: Post author
uk_UA: Автор запису

en: Reply
uk_UA: Відповіcти

en: (Edit)
uk_UA: (Редагувати)

en: Pingback:
uk_UA: Сповіщення:

en: thoughts on
uk_UA: думок про

en: One thought on
uk_UA: Думок на тему

en: F j, Y
uk_UA: d.m.Y

en: Merge
uk_UA: З'єднати

en: Split
uk_UA: Розділити

en: Page %d
uk_UA: Сторінка %d

en: 404 Not Found
uk_UA: 404 Не знайдено

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
uk_UA: Пошукові результати для &quot;%1$s&quot;

en: Week %1$s
uk_UA: Тиждень %1$s

en: g a
uk_UA: H

en: Minute %1$s
uk_UA: Хвилина %1$s

en: g:i a
uk_UA: H:i

en: Browse:
uk_UA: Шукати:

en: Home
uk_UA: Головна

en: Next &rarr;
uk_UA: Наступне &rarr;

en: &larr; Previous
uk_UA: &larr; Попереднє

en: Set the post grid thumbnail's max height in pixels
uk_UA: Встановити максимальну висоту в пікселях мініатюри запису

en: Thumbnails max height for the grid layout
uk_UA: Максимальна висота мініатюри для сітки макету

en: Max. length for post titles (in words)
uk_UA: Максимальна довжина для заголовка (в словах)

en: Apply a colored bottom border to each grid items
uk_UA: Нанести кольорову нижню межу для кожної сітки елементів

en: Apply a shadow to each grid items
uk_UA: Застосувати тінь для кожного елемента сітки

en: Unchecked contexts are displayed with the alternate thumbnails layout.
uk_UA: Непозначені контексти відображаються з альтернативним макетом мініатюр.

en: Apply the grid layout to Search results
uk_UA: Застосувати макет сітки до результатів пошуку

en: Apply the grid layout to Archives (archives, categories, author posts)
uk_UA: Застосувати макет сітки для архівів (архіви, категорії, авторів записів)

en: Apply the grid layout to Home/Blog
uk_UA: Застосувати макет сітки для Головна/Блог

en: Expand the last sticky post (for home and blog page only)
uk_UA: Розгорніть останній прикріплений запис (тільки для головної сторінки блогу)

en: Note : columns are limited to 3 for single sidebar layouts and to 2 for double sidebar layouts.
uk_UA: Примітка: стовпці обмежені до 3 для макету з одним сайдбаром і до 2 для макета з двома сайдбарами.

en: Number of columns per row
uk_UA: Кількість стовпців у рядку

en: When you select the grid Layout, the post content is limited to the excerpt.
uk_UA: При виборі макету сітки, зміст запису обмежується уривком.

en: Grid layout
uk_UA: Розміщення сіткою

en: Alternate thumbnails layout
uk_UA: Альтернативний макет мініатюр

en: Select a Layout
uk_UA: Оберіть макет

en: Post List Design
uk_UA: Стиль списку записів

en: You might want to regenerate your thumbnails.
uk_UA: Ви могли б регенерувати ваші мініатюри.

en: If this option is checked, your images will be resized with your custom height on upload. This is better for your overall loading performance.
uk_UA: Якщо вибрана ця опція, при завантаженні, розмір ваших зображень буде змінено відповідно до обраної вами висоти. Це добре для загальних показників завантаження.

en: Replace the default image slider's height
uk_UA: Замінити стандартну висоту зображення слайд-шоу

en: Apply this height to all sliders
uk_UA: Встановити цю висоту для всіх слайд-шоу

en: Set slider's height in pixels
uk_UA: Встановити висоту слайд-шоу в пікселях

en: Check this option to delay the loading of non visible images. Images below the viewport will be loaded dynamically on scroll. This can boost performances by reducing the weight of long web pages with images.
uk_UA: Установіть цей прапорець, щоб відкласти завантаження не видимих зображень. Зображення нижче вікна перегляду будуть динамічно завантажені при прокручуванні. Це може підвищити швидкість шляхом зменшення розміру довгих веб-сторінок із зображеннями.

en: Load images on scroll
uk_UA: Завантаження зображень під час прокрутки

en: Will be hidden if empty
uk_UA: Буде ховатися якщо порожній

en: Social link title in sidebars
uk_UA: Посилання на соціальні мережі в сайдбарі

en: Display a back to top arrow on scroll
uk_UA: Показувати стрілку Вгору, при прокручуванні

en: Display posts navigation in post lists (archives, blog page, categories, search results ..)
uk_UA: Відображення повідомлень навігації в списках записів (архіви, сторінка блогу, категорії, результати пошуку...)

en: Display posts navigation in single posts
uk_UA: Відображення повідомлення навігації в окремих записах

en: Display navigation in pages
uk_UA: Відображення навігації на сторінках

en: When this option is checked, the posts navigation is displayed below the posts
uk_UA: Коли цей параметр вибрано, повідомлення навігації відображається нижче запису

en: Display posts navigation
uk_UA: Відображення повідомлення навігації

en: By default, WordPress displays the past comments, even if comments are disabled in posts or pages. Unchecking this option allows you to not display this comment history.
uk_UA: За замовчуванням WordPress відображає останні коментарі, навіть якщо коментарі вимкнуті у записах або сторінках. Встановивши цей параметр дозволить Вам не показувати цю історію коментаря.

en: Display the comment list
uk_UA: Показати список коментарів

en: discussion settings page.
uk_UA: сторінці налаштувань дискусій.

en: You can also change other comments settings in the
uk_UA: Ви можете також змінити інші налаштування коментарів на

en: post screen
uk_UA: екран запису

en: If checked, this option enables comments on all types of single posts. You can disable comments for a single post in quick edit mode from the
uk_UA: Якщо прапорець встановлений, цей параметр дозволяє коментарі на всіх типах поодиноких записів. Ви можете вимкнути коментарі для окремих записів в режимі швидкого редагування

en: Enable comments on posts
uk_UA: Дозволити коментарі до записів

en: the discussion settings page.
uk_UA: сторінці налаштувань обговорення.

en: You can also change other comments settings in :
uk_UA: Ви можете також змінити інші параметри коментарів :

en: If checked, this option will enable comments on pages. You can disable comments for a single page in the quick edit mode of the page list screen.
uk_UA: Якщо активовано, ця опція дозволить залишати коментарі на сторінках. Ви можете заборонити коментарі для сторінок в режимі швидкого редагування у списку сторінок на вкладку Сторінки.

en: Other comments settings
uk_UA: Інші налаштування коментарів

en: Custom
uk_UA: Користувацький

en: Skin color
uk_UA: Колір обкладинки

en: Comments bubble color
uk_UA: Колір бульбашки коментарів

en: Large bubbles
uk_UA: Великі бульбашки

en: Small bubbles
uk_UA: Малі бульбашки

en: Comments bubble shape
uk_UA: Форма бульбашки коментарів

en: Display the number of comments in a bubble next to the post title
uk_UA: Показувати кількість коментарів в бульбашці поруч із заголовком запису

en: Apply a drop cap to the first paragraph of your pages
uk_UA: Застосувати буквицю до першого параграфу на ваших сторінках

en: Enable drop caps in pages
uk_UA: Ввімкнути буквицю на сторінках

en: Apply a drop cap to the first paragraph of your single posts content
uk_UA: Застосувати буквицю до першого параграфу ваших поодиноких записів

en: Enable drop caps in posts
uk_UA: Ввімкнути буквицю в записах

en: Simple black
uk_UA: Звичайний чорний

en: Drop cap style
uk_UA: Стиль буквиці

en: (number of words)
uk_UA: (кількість слів)

en: Apply a drop cap when the paragraph includes at least the following number of words :
uk_UA: Застосувати буквицю, коли параграф буде включати, принаймні, наступну кількість слів :

en: Apply a drop cap to the first paragraph of your post / page content
uk_UA: Застосувати буквицю до першого параграфу вашого запису / сторінки

en: Enable drop caps
uk_UA: Ввімкнути буквиці

en: Drop caps
uk_UA: Буквиці

en: Apply nice on hover expansion effect to the galleries images
uk_UA: Застосувати гарний ефект розширення при наведенні на зображення галерей

en: Enable Customizr effects on hover
uk_UA: Увімкнути Customizr ефекти при наведенні

en: Apply lightbox effects to galleries images
uk_UA: Застосувати ефекти лайтбоксу до зображень галерей

en: Enable Lightbox effect in galleries
uk_UA: Ввімкнути ефект лайтбоксу в галереях

en: Apply Customizr effects to galleries images
uk_UA: Застосувати ефекти Customizr до зображень галерей

en: Enable Customizr galleries
uk_UA: Ввімкнути галереї Customizr

en: After the title
uk_UA: Після заголовка

en: Before the title boxed
uk_UA: Перед згортання заголовка

en: Before the title in full width
uk_UA: Перед заголовком, на всю ширину

en: Don't display
uk_UA: Не відображати

en: Post thumbnail position
uk_UA: Розташування мініатюри запису

en: Search results page titles
uk_UA: Заголовок сторінки результатів пошуку

en: Search Results for :
uk_UA: Результати пошуку для :

en: Author pages titles
uk_UA: Заголовки сторінок автора

en: Tag pages titles
uk_UA: Заголовки сторінок тегів

en: Category pages titles
uk_UA: Заголовки сторінок категорій

en: Archive titles
uk_UA: Заголовки архіву

en: Alternate thumbnail/content
uk_UA: Альтернативна мініатюра/контент

en: Left
uk_UA: Ліве

en: Bottom
uk_UA: Знизу

en: Right
uk_UA: Праве

en: Top
uk_UA: Верх

en: Thumbnails position
uk_UA: Розташування мініатюри

en: Set the thumbnail's max height in pixels
uk_UA: Встановити максимальну висоту мініатюри в пікселях

en: Rectangular with unblur effect on hover
uk_UA: Прямокутний з ефектом різкості при наведенні

en: Rectangular with blur effect on hover
uk_UA: Прямокутний з ефектом розмитості при наведенні

en: Rectangular with no effect
uk_UA: Прямокутний без ефектів

en: Squared, no expansion
uk_UA: Квадратний, не розширюється

en: Squared, expand on hover
uk_UA: Квадратний, розширюється при наведенні

en: Rounded, no expansion
uk_UA: Круглий, не розширюється

en: Rounded, expand on hover
uk_UA: Круглий, розширюється при наведенні

en: Thumbnails shape
uk_UA: Форма мініатюри

en: Thumbnails options for the alternate thumbnails layout
uk_UA: Ескізи для макета альтернативних мініатюр

en: Upload a default thumbnail
uk_UA: Завантажити мініатюру за замовчуванням

en: If no featured image is set for a post, use the last image attached to this post.
uk_UA: Якщо для запису не встановлено зображення, використовуйте останнє зображення, прикріплене до запису.

en: Note : thumbnails are always displayed when the grid layout is choosen.
uk_UA: Примітка : завжди відображаються мініатюри коли вибирається макет сітки

en: When this option is checked, the post thumbnails are displayed in all post lists : blog, archives, author page, search pages, ...
uk_UA: Якщо ця опція відзначена, то мініатюри записів показуються у всіх списках записів: блог, архіви, сторінка автора, сторінка пошуку, ...

en: Display the post thumbnails
uk_UA: Відображати мініатюри записів

en: Thumbnails options
uk_UA: Налаштування мініатюр

en: Set the excerpt length (in number of words)
uk_UA: Встановити довжину витримки (кількість слів)

en: Info (blue)
uk_UA: Іфно (голубий)

en: Important (red)
uk_UA: Важливо (червоний)

en: Alert (orange)
uk_UA: Увага (помаранчевий)

en: Success (green)
uk_UA: Успіх (зелений)

en: Default (grey)
uk_UA: За замовчуванням (сірий)

en: Update notice style
uk_UA: Стиль повідомлення про оновлення

en: Update notice text
uk_UA: Текст повідомлення про оновлення

en: Recently updated !
uk_UA: Щойно оновлено !

en: Set a maximum interval (in days) during which the last update notice will be displayed.
uk_UA: Встановити максимальний інтервал (у днях), протягом якого буде відображатися повідомлення про останнє оновлення.

en: Display the notice if the last update is less (strictly) than n days old
uk_UA: Відображати повідомлення, якщо останнє оновлення буле менше (строго), ніж n днів тому

en: If this option is checked, a customizable recent update notice is displayed next to the post title.
uk_UA: Якщо ця опція відмічена, то показується повідомлення про останнє оновлення поруч із заголовком запису.

en: Display a recent update notice
uk_UA: Відображати повідомлення про останнє оновлення

en: Recent update notice after post titles
uk_UA: Повідомлення про останнє оновлення після заголовка запису

en: Date of the last update
uk_UA: Дата останнього оновлення

en: Select the last update format
uk_UA: Виберіть формат останнього оновлення

en: If this option is checked, additional date informations about the the last post update can be displayed (nothing will show up if the post has never been updated).
uk_UA: Якщо відмічено, то може показуватися додаткова інформація про дату останньої публікації запису (нічого не буде показано якщо запис ніколи не був оновлений).

en: Display the update date
uk_UA: Відображати дату оновлення

en: Display the author
uk_UA: Відображати автора

en: Display the publication date
uk_UA: Відображати дату публікації

en: Display non-hierarchical taxonomies (like tags)
uk_UA: Показ не-ієрархічних класифікацій (наприклад тегів)

en: Display hierarchical taxonomies (like categories)
uk_UA: Показ ієрархічних класифікацій (наприклад, категорій)

en: Select the metas to display
uk_UA: Оберіть метаописи для показу

en: Display posts metas in post lists (archives, blog page)
uk_UA: Показувати метаописи записів у списках записів (архіви, сторінка блогу)

en: Display posts metas for single posts
uk_UA: Показувати метаописи записів для окремих записів

en: Display posts metas on home
uk_UA: Показувати метаописи записів на домашній

en: Select the contexts
uk_UA: Вибрати контексти

en: Text only
uk_UA: Тільки текст

en: Buttons and text
uk_UA: Кнопки та текст

en: Select a design for the post metas
uk_UA: Виберіть дизайн для метаопису записів

en: Metas Design
uk_UA: Дизайн метаопису

en: When this option is checked, the post metas (like taxonomies, date and author) are displayed below the post titles.
uk_UA: Якщо ця опція відзначена, то метаописи записів (такі як таксономії, дата та автор) показуються під заголовками записів.

en: Display posts metas
uk_UA: Показувати метаописи записів

en: WP footer widgets : display icons next to titles
uk_UA: Віджети підвалу WP : відображення іконки поруч з назвами

en: WP sidebar widgets : display icons next to titles
uk_UA: Віджети сайдбара WP : показувати іконки поруч з заголовками

en: When this option is checked, a post type icon is displayed on the left of each post titles in an archive page. An archive page can be : category, tag, author, date archive, custom taxonomies, search results.
uk_UA: Якщо вибрана ця опція, то показується іконка запису ліворуч кожного заголовка запису на сторінці архіву. Сторінкою архіву може бути: категорія, тег, автор, архів дати, власні таксономії, результати пошуку.

en: Display an icon next to each post title in an archive page
uk_UA: Показувати іконку поруч з кожним заголовком запису на сторінці архіву

en: When this option is checked, an archive type icon is displayed in the heading of every types of archives, on the left of the title. An archive page can be : category, tag, author, date archive, custom taxonomies, search results.
uk_UA: Якщо ця опція вибрана, то показується іконка архівного типу в заголовку кожного типу архівів, зліва від заголовка. Сторінка архіву буває: категорією, тегом, автора, дати, власної таксономією, результатами пошуку.

en: Display an icon next to the archive title
uk_UA: Показувати іконку поруч із заголовком архіву

en: Display a post icon next to the single post title
uk_UA: Показувати іконку запису поруч із заголовком окремого запису

en: Display a page icon next to the page title
uk_UA: Показувати іконку сторінки поряд з заголовком сторінки

en: When this option is checked, a contextual icon is displayed next to the titles of pages, posts, archives, and WP built-in widgets.
uk_UA: Якщо ця опція включена, то контекстна іконка показується поруч із заголовками сторінок, записів, архівів, і вбудованих WP віджетів.

en: Display icons next to titles
uk_UA: Відобразити іконку, а потім заголовок

en: Display the breadcrumb in posts lists : blog page, archives, search results...
uk_UA: Показувати навігаційний рядок в списках записів: сторінка блогу, архіви, результати пошуку...

en: Display the breadcrumb in single posts
uk_UA: Показувати навігаційний рядок в окремих записах

en: Display the breadcrumb in pages
uk_UA: Показувати навігаційний рядок на сторінках

en: Display the breadcrumb on home page
uk_UA: Показувати навігаційний рядок на головній сторінці

en: Open external links in a new tab
uk_UA: Відкрити зовнішні посилання у новій вкладці

en: This will be applied to the links included in post or page content only.
uk_UA: Це буде застосовуватися тільки до посилань, включеним в публікацію або вміст сторінки.

en: Display an icon next to external links
uk_UA: Показувати іконку поруч із зовнішньою посиланням

en: Fade effect on link hover
uk_UA: Ефект загасання при наведенні на посилання

en: Hover move effect for the sub menu items
uk_UA: Ефект переміщення при наведенні на елементи підменю

en: Reveal the sub-menus blocks with a fade effect
uk_UA: Показувати блоки підменю з ефектом загасання

en: Menu on the right
uk_UA: Меню праворуч

en: Menu on the left
uk_UA: Меню ліворуч

en: the z-index
uk_UA: z-index

en: What is
uk_UA: Що таке

en: Set the header z-index
uk_UA: Встановити z-index шапки

en: Sticky header : semi-transparent on scroll
uk_UA: Прикріплена шапка : напівпрозора при прокручуванні

en: Sticky header : display the menu
uk_UA: Прикріплена шапка : показувати меню

en: Sticky header : shrink title / logo
uk_UA: Прикріплена шапка : вкоротити заголовок / логотип

en: Sticky header : display the title / logo
uk_UA: Прикріплена шапка : показувати заголовок / логотип

en: Sticky header : display the tagline
uk_UA: Прикріплена шапка : показувати девіз

en: If checked, this option makes the header stick to the top of the page on scroll down.
uk_UA: Якщо відмічено, ця опція робить хедер зафіксованим зверху сторінки при прокручуванні вниз.

en: Sticky on scroll
uk_UA: Фіксація при прокручуванні

en: Sticky header settings
uk_UA: Налаштування прикріпленої шапки

en: Logo / title on the right
uk_UA: Логотип / заголовок праворуч

en: Logo / title centered
uk_UA: Логотип / заголовок по центру

en: Logo / title on the left
uk_UA: Логотип / заголовок ліворуч

en: If checked, this option wraps the header menu/tagline/social in a light grey box.
uk_UA: Якщо відмічено, ця настройка обрамляє шапку меню/девіз/соцмережі світло-сірим кольором.

en: Display menu in a box
uk_UA: Показувати меню в рамці

en: This option sets the default font size applied to any text element of your website, when no font size is already applied.
uk_UA: Цей параметр задає розмір шрифту, що застосовується до будь-якого елементу тексту вашого веб-сайту, якщо інший розмір шрифта вже не застосовано.

en: Set your website default font size in pixels.
uk_UA: Встановіть свій розмір шрифту веб-сайту за замовчанням в пікселях.

en: This font picker allows you to preview and select among a handy selection of font pairs and single fonts. If you choose a pair, the first font will be applied to the site main headings : site name, site description, titles h1, h2, h3., while the second will be the default font of your website for any texts or paragraphs.
uk_UA: Цей вибір шрифту дозволяє вам переглянути і вибрати пари і поодинокі шрифти. Якщо ви вибрали пару, перший шрифт буде застосовуватися до основних розділів сайту: ім'я сайту, опис сайту, назви h1, h2, h3., у той час як другий шрифт за замовчанням для вашого сайту

en: Select a beautiful font pair (headings &amp; default fonts) or single font for your website.
uk_UA: Виберіть пару красивого шрифту (заголовки &amp; шрифти за замовчуванням) або єдиний шрифт для вашого веб-сайту.

en: Check this option to display an author info block after each single post content. Note : the Biographical info field must be filled out in the user profile.
uk_UA: Встановіть цей прапорець для відображення блоку інформації автора після змісту кожного окремого запису. Примітка : поле Біографічна інформація має бути заповнено в профілі користувача.

en: Display an author box after each single post content
uk_UA: Показувати поле автор після заголовка кожного окремого запису

en: Global Post Lists Settings
uk_UA: Загальні налаштування списків записів

en: Note : the home page layout has to be set in the home page section
uk_UA: Увага : схема домашньої сторінки повинна бути встановлена в секції домашньої сторінки

en: Website Performances
uk_UA: Подання сайту

en: Footer global settings
uk_UA: Загальні налаштування підвалу

en: Post/Page Navigation
uk_UA: Навігація запису/сторінки

en: Galleries
uk_UA: Галереї

en: Post metas (category, tags, custom taxonomies)
uk_UA: Метаописи записів (категорія,теги, власні таксономії)

en: Breadcrumb
uk_UA: Хлібні крихти

en: Single posts
uk_UA: Окремі записи

en: Post lists : blog, archives, ...
uk_UA: Списки записів : блог, архіви,...

en: Your theme supports %s menu. Select which menu you would like to use. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
uk_UA[0]: Ваша тема підтримує  %s меню. Оберіть меню, для розміщення на сайті.
uk_UA[1]: Ваша тема підтримує  %s меню. Оберіть меню, для розміщення на сайті.
uk_UA[2]: Ваша тема підтримує  %s меню. Оберіть меню, для розміщення на сайті.

en: Header design and layout
uk_UA: Дизайн шапки та макет

en: Authors
uk_UA: Автори

en: Image settings
uk_UA: Налаштування зображення

en: Set up the titles icons options
uk_UA: Встановити параметри іконок заголовків

en: Titles icons settings
uk_UA: Налаштування іконок заголовків

en: How to create and use a child theme ?
uk_UA: Як створити і використовувати дочірню тему?

en: child theme.
uk_UA: дочірньої теми.

en: Use this field to test small chunks of CSS code. For important CSS customizations, you'll want to modify the style.css file of a
uk_UA: Використовуйте це поле, щоб перевірити невеликі шматки коду CSS. Для великих змін CSS редагуйте файл style.css

en: Activate this option to move the sidebars (if any) after the main content block, for smartphones or tablets viewport.
uk_UA: Активуйте цей параметр, щоб перемістити сайдбар (якщо є) після основного вмісту блоку, для екранів смартфонів або планшетів.

en: Dynamic sidebar reordering on small devices
uk_UA: Динамічний сайдбар переупорядковується на невеликих пристроях

en: If enabled, this option activates a smooth page scroll when clicking on a link to an anchor of the same page.
uk_UA: Якщо ввімкнуто, дана опція активує плавне прокручування сторінок при натисканні на посилання з анкором на тій же сторінці.

en: Smooth scroll on click
uk_UA: Плавне прокручування по кліку

en: This option dynamically centers your images on any devices, vertically or horizontally according to their initial aspect ratio.
uk_UA: Цей параметр динамічно центрує зображення на будь-яких пристроях, по вертикалі або по горизонталі відповідно до їх первісної пропорції.

en: Dynamic thumbnails centering on any devices
uk_UA: Динамічні мініатюри центруються на будь-яких пристроях

en: Dynamic slider images centering on any devices
uk_UA: Динамічні слайд-шоу центруються на будь-яких пристроях

en: When checked, this option displays a loading icon when the slides are being setup.
uk_UA: Якщо ввімкнуто, відображається іконка завантаження, коли слайди знаходяться в процесі створення.

en: Sliders : display on loading icon before rendering the slides
uk_UA: Слайд-шоу : показувати іконку завантаження перед появою слайдів

en: Open the description page of the Regenerate thumbnails plugin
uk_UA: Відкрийте сторінку опису додатка Regenerate thumbnails plugin

en: regenerate thumbnails
uk_UA: регенерувати мініатюри

en: It is strongly recommended to regenerate your media library images in high definition with this free plugin
uk_UA: Наполегливо рекомендуємо регенерувати зображення високої чіткості з вашої медіа бібліотеки за допомогою цього безкоштовного додатка

en: If enabled, your website will include support for high resolution devices.
uk_UA: Якщо активно, Ваш сайт буде підтримувати пристрої з високою роздільною здатністю.

en: High resolution (Retina) support
uk_UA: Підтримка високої роздільної здатності (Retina)

en: If enabled, this option will force images to fit the screen on lightbox zoom.
uk_UA: Якщо ця опція ввімкнута, то зображення будуть підігнані за розміром екрана лайтбокс зумом.

en: Autoscale images on zoom
uk_UA: Автоматичне масштабування зображень зумом

en: If enabled, this option activates a popin window whith a zoom effect when an image is clicked. Note : to enable this effect on the images of your pages and posts, images have to be linked to the Media File.
uk_UA: Якщо ввімкнено, то це активує спливаючи вікна з зум-ефектом якщо натиснути на зображення. Примітка : щоб ввімкнути цей ефект на зображеннях ваших сторінок і записів, зображення повинні бути пов'язані з медіа файлами.

en: Lightbox effect on images
uk_UA: Ефект лайтбоксу на зображеннях

en: Social links in footer
uk_UA: Соцмережі в підвалі

en: Social links in right sidebar
uk_UA: Соцмережі в сайдбарі праворуч

en: Social links in left sidebar
uk_UA: Соцмережі в сайдбарі ліворуч

en: Social links in header
uk_UA: Соцмережі в шапці

en: Enable comments on pages
uk_UA: Ввімкнути коментарі на сторінках

en: Choose the pages default layout
uk_UA: Вибрати макет сторінки за замовчуванням

en: Display the full content
uk_UA: Показати контент цілком

en: Display the excerpt
uk_UA: Показати витримку

en: Select the length of posts in lists (home, search, archives, ...)
uk_UA: Вибрати довжину записів у списках (домашня, пошук, архіви, ...)

en: Maximum number of posts per page
uk_UA: Максимальна кількість записів на сторінці

en: Choose the posts default layout
uk_UA: Вибрати макет записів за замовчуванням

en: This option will override the specific layouts on all posts/pages, including the front page.
uk_UA: Ця опція перекриє окремі налаштування для всіх записів та сторінок включаючи головну.

en: Force default layout everywhere
uk_UA: Примусовий макет за замовчуванням скрізь

en: Choose the global default layout
uk_UA: Вибрати загальний макет за замовчуванням

en: Display Breadcrumb
uk_UA: Показати навігаційний рядок

en: Button text
uk_UA: Текст кнопки

en: Read more &raquo;
uk_UA: Детальніше &raquo;

en: The images are set with the "featured image" of each pages (in the page edit screen). Uncheck the option above to disable the featured page images.
uk_UA: Встановлені зображення "мініатюра" на кожній сторінці (на екрані редагування сторінки). Для того щоб прибрати зображення зніміть прапорець зверху.

en: Show images
uk_UA: Показати зображення

en: Disable
uk_UA: Відключити

en: Enable
uk_UA: Увімкнути

en: Display home featured pages area
uk_UA: Область відображення на головній популярних сторінок

en: Featured pages options
uk_UA: Налаштування популярних сторінок

en: in ms : 1000ms = 1s
uk_UA: в мс : 1000мс = 1с

en: Delay between each slides
uk_UA: Затримка між кожним слайдом

en: Full width slider
uk_UA: Слайд-шоу на всю ширину

en: Select front page slider
uk_UA: Оберіть слайд-шоу для головної сторінки

en: Slider options
uk_UA: Параметри слайд-шоу

en: Set up the front page layout
uk_UA: налаштування макету головної сторінки

en: Posts page
uk_UA: Сторінка записів

en: Front page
uk_UA: Головна сторінка

en: A static page
uk_UA: Статична сторінка

en: Your latest posts
uk_UA: Ваші останні записи

en: Don't show any posts or page
uk_UA: Не відображати ніякі публікації або сторінки

en: Front page displays
uk_UA: Головна сторінка відображає

en: Choose content and layout
uk_UA: Вибрати контент і розташування

en: FAVICON
uk_UA: ЗНАЧОК САЙТУ

en: Favicon Upload (supported formats : .ico, .png, .gif)
uk_UA: Завантаження іконки (тільки наступні формати: .ico, .png, .gif)

en: Use this upload control to specify a different logo on sticky header mode.
uk_UA: Використовуйте цей елемент керування завантаження, щоб вказати інший логотип в режимі липкого заголовка.

en: Sticky Logo Upload (supported formats : .jpg, .png, .gif, svg, svgz)
uk_UA: Завантажити прикріплений логотип (підтримувані формати : .jpg, .png, .gif, svg, svgz)

en: Uncheck this option to keep your original logo dimensions.
uk_UA: Зніміть цей прапорець, щоб зберегти оригінальні розміри логотипу.

en: Force logo dimensions to max-width:250px and max-height:100px
uk_UA: Примусово встановити розміри логотипу: max-width:250px і max-height:100px

en: Uncheck this option to remove the colored top border.
uk_UA: Зніміть цей прапорець, щоб прибрати кольорову верхню межу.

en: Display top border
uk_UA: Показувати верхню межу

en: Using the minified version of the stylesheets will speed up your webpage load time.
uk_UA: Використання зменшеної версії таблиць стилів дозволить прискорити час завантаження сторінки.

en: Performance : use the minified CSS stylesheets
uk_UA: Продуктивність : використовувати зменшену таблицю стилів CSS

en: Apply a random color skin on each page load.
uk_UA: Встановити випадковий колір обкладинки при кожному завантаженні сторінки.

en: Randomize the skin
uk_UA: Випадкова обкладинка

en: Choose a predefined skin
uk_UA: Виберіть встановлену обкладинку

en: Expand submenus on hover
uk_UA: Випадання підменю при наведенні

en: Expand submenus on click
uk_UA: Випадання підменю по кліку

en: Select a submenu expansion option
uk_UA: Вибрати спосіб випадання підменю

en: Various settings for responsive display
uk_UA: Різні налаштування для адаптивного відображення

en: Responsive settings
uk_UA: Адаптивні налаштування

en: Custom CSS
uk_UA: Користувацькі CSS

en: Social links
uk_UA: Посилання на соціальні мережі

en: Comments
uk_UA: Коментарі

en: Pages &amp; Posts Layout
uk_UA: Сторінки &amp; Вид записів

en: Advanced options
uk_UA: Додаткові налаштування

en: Footer
uk_UA: Підвал

en: Header
uk_UA: Заголовок

en: Global settings
uk_UA: Глобальні налаштування

en: &mdash; Demo Slider &mdash;
uk_UA: &mdash; Демо слайд-шоу &mdash;

en: &mdash; No slider &mdash;
uk_UA: &mdash; Без слайд-шоу &mdash;

en: You need to select a page first. Leave this field empty if you want to use the page excerpt.
uk_UA: Спочатку потрібно вибрати сторінку. Залишіть це поле порожнім, якщо бажаєте використовувати уривок.

en: Featured text %1$s (200 char. max)
uk_UA: Показаний текст %1$s (200 символів максимум)

en: Custom featured page %1$s
uk_UA: Користувальницькі популярні сторінки %1$s

en: Featured text three (200 char. max)
uk_UA: Показаний текст три (200 символів максимум)

en: Featured text two (200 char. max)
uk_UA: Показаний текст два (200 символів максимум)

en: Featured text one (200 char. max)
uk_UA: Показаний текст один (200 символів максимум)

en: Home featured page three
uk_UA: Популярна сторінка три

en: Home featured page two
uk_UA: Популярна сторінка два

en: Home featured page one
uk_UA: Популярна сторінка один

en: Page %s
uk_UA: Сторінка %s

en: Main Menu
uk_UA: Головне меню

en: Many layout and design options are available from the WordPress customizer screen : see your changes live !
uk_UA: Багато параметрів макета дизайну доступні на екрані налаштування WordPress: переглядайте зміни в реальному часі!

en: Customizr is a clean responsive theme
uk_UA: Customizr це чиста та адаптивна тема.

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
uk_UA: Вибачте, але нічого не знайшлося. Спробуйте змінити пошуковий запит

en: Sorry, but the requested page is not found. You might try a search below.
uk_UA: Вибачайте, але запитана сторінка не знайдена. Спробуйте виконати пошук нижче.

en: Footer Widget Area Three
uk_UA: Область віджетів в підвалі три

en: Footer Widget Area Two
uk_UA: Область віджетів в підвалі два

en: Just use it as you want !
uk_UA: Просто використовуйте його, як хочете!

en: Footer Widget Area One
uk_UA: Область віджетів в підвалі один

en: Left Sidebar
uk_UA: Ліва бічна колонка

en: Appears on posts, static pages, archives and search pages
uk_UA: З'являється в записах, статичних сторінках, архівах та результатах пошуку

en: Right Sidebar
uk_UA: Права бічна колонка

en: Follow me on LinkedIn
uk_UA: Слідкуйте за мною в LinkedIn

en: Follow me on Dribbble
uk_UA: Слідкуйте за мною в Dribbble

en: Follow me on Github
uk_UA: Слідкуйте за мною в Github

en: Pin me on Pinterest
uk_UA: Слідкуйте за мною в Pinterest

en: Follow me on Youtube
uk_UA: Слідкуйте за мною в Youtube

en: Follow me on WordPress
uk_UA: Слідкуйте за мною в WordPress

en: Follow me on Flickr
uk_UA: Слідкуйте за мною в Flickr

en: Follow me on Tumblr
uk_UA: Слідкуйте за мною в Tumblr

en: Follow me on Instagram
uk_UA: Слідкуйте за мною в Instagram

en: Follow me on Google+
uk_UA: Слідкуйте за мною в Google+

en: Follow me on Facebook
uk_UA: Слідкуйте за мною в Facebook

en: Follow me on Twitter
uk_UA: Слідкуйте за мною в Twitter

en: Subscribe to my rss feed
uk_UA: Підписатися на мій канал RSS

en: Single fonts
uk_UA: Один шрифт

en: Web safe fonts pairs
uk_UA: Безпечні парі шрифтів з Веб

en: Google fonts pairs
uk_UA: Пари шрифтів Google

en: Light blue
uk_UA: Світло-синій

en: Green blue
uk_UA: Зелено голубий

en: Light green
uk_UA: Світло-зелений

en: Green
uk_UA: Зелений

en: Flat yellow
uk_UA: М'яко жовтий

en: Yellow
uk_UA: Жовтий

en: Flat orange
uk_UA: М'яко помаранчевий

en: Orange
uk_UA: Помаранчевий

en: Red
uk_UA: Червоний

en: Flat red
uk_UA: М'яко червоний

en: Purple
uk_UA: Фіолетовий

en: Flat purple
uk_UA: М'яко пурпурний

en: Light grey
uk_UA: Світло-сірий

en: Grey
uk_UA: Сірий

en: Flat black
uk_UA: М'яко чорний

en: Black
uk_UA: Чорний

en: Blue
uk_UA: Блакитний

en: No sidebars : full width layout
uk_UA: Без сайдбару: макет на всю ширину

en: 2 sidebars : Right and Left
uk_UA: 2 сайдбара: правий та лівий

en: Left sidebar
uk_UA: Ліва бічна колонка

en: Right sidebar
uk_UA: Права бічна колонка

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Upload
uk_UA: Завантажити

en: Check the documentation
uk_UA: Перевірити документацію

en: Need help to create a slider ?
uk_UA: Потрібна допомога, щоб створити слайд-шоу?

en: Create a slider
uk_UA: Створити слайд-шоу

en: To copy the system infos, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
uk_UA: Щоб скопіювати системну інформацію, клацніть нижче та нажміть  Ctrl + C (PC) або Cmd + C (Mac).

en: Please include the following informations when posting support requests
uk_UA: Будь ласка, включіть наступну інформацію, коли публікуєте запит на підтримку.

en: System Informations
uk_UA: Системна інформація

en: Changelog in version %1$s
uk_UA: Зміни в версії %1$s

en: About Customizr
uk_UA: Про Customizr

en: Current slide
uk_UA: Поточне слайд-шоу

en: Edit this slide
uk_UA: Редагувати цей слайд

en: No Image Selected
uk_UA: Не вибрано жодного зображення

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Button Text
uk_UA: Текст кнопки

en: Slide Text
uk_UA: Текст слайду

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: Slide Image
uk_UA: Зображення слайду

en: This slider has not slides to show. Go to the media library and start adding images to it.
uk_UA: Цей слайд-шоу не має слайдів для показу. Перейдіть в галерею та додайте зображення до нього.

en: You haven't create any slider yet. Write a slider name and click on the button to add you first slider.
uk_UA: Ви ще не створили слайд-шоу. Напишіть ім'я слайд-шоу та нажміть на кнопку, щоб додати ваше перше слайд-шоу.

en: Add a slider
uk_UA: Додати слайд-шоу

en: No link
uk_UA: Немає посилання

en: Choose a linked page or post (among the last 100).
uk_UA: Виберіть пов'язану сторінку або запис (серед останніх 100)

en: Button text (80 char. max length)
uk_UA: Текст кнопки (80 символів максимум)

en: Title and text color
uk_UA: Колір заголовку та тексту

en: Description text (below the title, 250 char. max length)
uk_UA: Текст опису (під заголовком, 250 символів максимум)

en: Title text (80 char. max length)
uk_UA: Текст заголовку (80 символів максимум)

en: Add to a slider (create one if needed)
uk_UA: Додати до слайд-шоу (створити, ящко нема)

en: You haven't create any slider yet. Go to the media library, edit your images and add them to your sliders.
uk_UA: Ви ще не зробили жодного слайд-шоу. Перейдіть до галереї, відредагуйте зображення та додайте їх до вашого слайд-шоу.

en: Delete slider
uk_UA: Видалити слайд-шоу

en: The slider will be deleted permanently (images, call to actions and link will be kept).
uk_UA: Слайд-шоу буде видалено (зображення, кнопки та лінки будут збережені)

en: Delete this slider
uk_UA: Видалити цей слайд-шоу

en: Slider Layout : set the slider in full width
uk_UA: Макет слайд-шоу: зробити слайд-шоу на всю ширину

en: Delay between each slides in milliseconds (default : 5000 ms)
uk_UA: Затримка між кожним слайдом в мілісекундах (за замовчуванням : 5000 мс)

en: To create a new slider : open the media library, edit your images and add them to your new slider.
uk_UA: Щоб створити нове слайд-шоу : відкрийте галерею, відредагуйте зображення та додайте їх до вашого нового слайд-шоу.

en: &mdash; Select a slider &mdash;
uk_UA: &mdash; Вибрати слайд-шоу &mdash;

en: Choose a slider
uk_UA: Вибрати слайд-шоу

en: Add a slider to this post/page
uk_UA: Додати слайд-шоу до запису/сторінки

en: Default layout %1s
uk_UA: Макет за замовчуванням %1s

en: Select a specific layout for %1$s
uk_UA: Вибрати специфічний макет для %1$s

en: here
uk_UA: тут

en: this post
uk_UA: цей запис

en: this page
uk_UA: ця сторінка

en: You can define a specific layout for %1$s by using the pre-defined left and right sidebars. The default layouts can be defined in the WordPress customizer screen %2$s.<br />
uk_UA: Можна визначити конкретний макет для %1$s , використовуючи попередньо визначені лівий і правий сайдбар. Макет за замовчуванням може бути визначений у налаштуваннях екрану WordPress %2$s.<br />

en: posts
uk_UA: записів

en: pages
uk_UA: Сторінки

en: Default %1$s layout is set to : %2$s
uk_UA: За замовчуванням відображення %1$s встановлене на: %2$s

en: Slider Options
uk_UA: Параметри слайд-шоу

en: Layout Options
uk_UA: Параметри компонування

en: Upgrade Wordpress Now
uk_UA: Оновити Wordpress зараз

en: This theme requires WordPress 3.4+
uk_UA: Ця тема вимагає WordPress 3.4+

en: Upgrade WP
uk_UA: Оновити WP

en: Jump to the blog design options
uk_UA: Перейти до опцій дизайну блогу

en: More grid design options
uk_UA: Інші варіанти налаштувань дизайну сітки
