Themes - Twenty Twenty-Four - en to uk_UA translation catalogue (326 entries)

note: Description of the theme
en: Twenty Twenty-Four is designed to be flexible, versatile and applicable to any website. Its collection of templates and patterns tailor to different needs, such as presenting a business, blogging and writing or showcasing work. A multitude of possibilities open up with just a few adjustments to color and typography. Twenty Twenty-Four comes with style variations and full page designs to help speed up the site building process, is fully compatible with the site editor, and takes advantage of new design tools introduced in WordPress 6.4.
uk_UA: Twenty Twenty-Four призначений бути гнучким, універсальним та застосовним до будь-якого веб-сайту. Його колекція шаблонів та патернів відповідає різним потребам, таким як презентація бізнесу, блогінг та письмо або демонстрація робіт. Багато можливостей відкриваються лише з декількома налаштуваннями кольору та типографії. Twenty Twenty-Four має варіації стилю та повні дизайни сторінок, що допомагають прискорити процес побудови сайту, повністю сумісний з редактором сайту та використовує нові інструменти дизайну, представлені в WordPress 6.4.

[ctx: Pattern description]
en: A centered text statement with a large amount of padding on all sides.
uk_UA: Відцентрований текст з великою кількістю відступів з усіх боків.

[ctx: Pattern title]
en: Posts heading
uk_UA: Заголовок записів

[ctx: Pattern description]
en: A title, a paragraph and a CTA button on the left with an image on the right.
uk_UA: Заголовок, абзац і кнопка заклику до дії (CTA) ліворуч із зображенням праворуч.

[ctx: Pattern description]
en: A text-only section for project details.
uk_UA: Тільки текстовий розділ для деталей проекту.

[ctx: Pattern description]
en: A feature grid of 2 rows and 3 columns with headings and text.
uk_UA: Сітка функцій з 2 рядків і 3 стовпців з заголовками та текстом.

[ctx: Question in the FAQ pattern]
en: Who is behind Études?
uk_UA: Хто стоїть за Études?

[ctx: Pattern description]
en: A FAQ section with a large FAQ heading and a group of questions and answers.
uk_UA: Розділ поширених запитань з великим заголовком і групою запитань та відповідей.

[ctx: Pattern description]
en: A centered italic text statement with compact padding.
uk_UA: Відцентрований курсивний текст із компактними відступами.

[ctx: Pattern description]
en: A text section, then a two-column section with text in one column and an image in the other.
uk_UA: Текстовий розділ, потім розділ з двох колонок з текстом в одній колонці та зображенням в іншій.

[ctx: Pattern description]
en: A centered testimonial section with an avatar, name, and job title.
uk_UA: Відцентрований розділ відгуків з аватаром, ім'ям та посадою.

[ctx: Pattern description]
en: A team section, with a heading, a paragraph, and 4 columns for team members.
uk_UA: Розділ для команди із заголовком, абзацом і 4 колонками для членів команди.

[ctx: Pattern description]
en: A list of posts without images, 1 column.
uk_UA: Перелік записів без зображень, 1 колонка

[ctx: Pattern description]
en: A list of posts with featured images only, 4 columns.
uk_UA: Перелік записів лише з вибраними зображеннями, 4 колонки.

[ctx: Pattern description]
en: A list of posts with featured images only, 3 columns.
uk_UA: Перелік записів лише з вибраними зображеннями, 3 колонки.

[ctx: Pattern description]
en: A grid of posts featuring the first post, 2 columns.
uk_UA: Сітка записів з відображенням першого запису, 2 колонки.

[ctx: Pattern description]
en: A list of posts, 3 columns.
uk_UA: Перелік записів, 3 колонки.

[ctx: Pattern description]
en: A list of posts, 1 column.
uk_UA: Перелік записів, 1 колонка.

[ctx: Pattern description]
en: A full portfolio page with a section for project description, project details, a full screen image, and a gallery section with two images.
uk_UA: Повна сторінка портфоліо з розділом для опису проєкту, деталями проєкту, зображенням на весь екран та розділом галереї з двома зображеннями.

[ctx: Pattern description]
en: A block with a newsletter subscription CTA for a landing page.
uk_UA: Блок із закликом до дії для підписки на розсилку для цільової сторінки.

[ctx: Pattern description]
en: A portfolio home page with a description and a 4-column post section with only feature images.
uk_UA: Домашня сторінка портфоліо з описом і розділом записів у 4 колонки, що містить лише зображення особливостей.

[ctx: Pattern description]
en: A portfolio home page that features a gallery.
uk_UA: Домашня сторінка портфоліо з галереєю.

[ctx: Pattern description]
en: A business home page with a hero section, a text section, a services section, a team section, a clients section, a FAQ section, and a CTA section.
uk_UA: Домашня сторінка бізнесу з розділом героя, текстовим розділом, розділом послуг, розділом команди, розділом клієнтів, розділом FAQ та розділом заклику до дії.

[ctx: Pattern description]
en: A blogging home page with a hero section, a text section, a blog section, and a CTA section.
uk_UA: Домашня сторінка блогу з розділом героя, текстовим розділом, розділом блогу та розділом із закликом до дії.

[ctx: Pattern description]
en: A business about page with a hero section, a text section, a services section, a team section, a clients section, a FAQ section, and a CTA section.
uk_UA: Сторінка про компанію з розділом героя, текстовим розділом, розділом послуг, розділом команди, розділом клієнтів, розділом FAQ та розділом заклику до дії.

[ctx: Pattern description]
en: A gallery section with a project layout with 2 images.
uk_UA: Галерея з розділом проекту з компонуванням на 2 зображення.

[ctx: Pattern description]
en: A gallery section with 4 columns and offset images.
uk_UA: Галерейний розділ з 4 колонками та зміщеними зображеннями.

[ctx: Pattern description]
en: A gallery section with 3 columns and offset images.
uk_UA: Галерейний розділ з 3 колонками та зміщеними зображеннями.

[ctx: Pattern description]
en: A gallery section with 2 columns and offset images.
uk_UA: Галерея розділ з 2 колонками та зміщеними зображеннями.

[ctx: Pattern description]
en: A cover image section that covers the entire width.
uk_UA: Розділ зображення обкладинки, який охоплює всю ширину.

[ctx: Pattern description]
en: A footer section with a colophon and 4 columns.
uk_UA: Розділ футера з колофоном і 4 колонками.

[ctx: Pattern description]
en: A footer section with a colophon and 3 columns.
uk_UA: Розділ футера з колофоном і 3 колонками.

[ctx: Pattern description]
en: A footer section with a centered logo, navigation, and WordPress credits.
uk_UA: Розділ футера з логотипом по центру, навігацією та титрами WordPress.

[ctx: Pattern description]
en: Subscribers CTA section with a title, a paragraph and a CTA button.
uk_UA: Розділ заклику до дії для підписників з заголовком, абзацом та кнопкою заклику до дії.

[ctx: Pattern description]
en: An image, title, paragraph and a CTA button to describe services.
uk_UA: Зображення, заголовок, абзац і кнопка заклику до дії для опису послуг.

[ctx: Pattern description]
en: A large RSVP heading sideways, a description, and a CTA button.
uk_UA: Великий заголовок RSVP боком, опис та кнопка заклику до дії.

[ctx: Pattern description]
en: A pricing section with a title, a paragraph and three pricing levels.
uk_UA: Розділ з цінами з заголовком, абзацом і трьома рівнями цін.

[ctx: Pattern description]
en: A title, paragraph, two CTA buttons, and an image for a general CTA section.
uk_UA: Заголовок, абзац, дві кнопки заклику до дії та зображення для загального розділу заклику до дії.

[ctx: Pattern description]
en: Project description section with title, paragraph, and an image.
uk_UA: Розділ опису проєкту з заголовком, абзацом та зображенням.

[ctx: Pattern description]
en: A hero section with a title, a paragraph, a CTA button, and an image.
uk_UA: Розділ героя, з заголовком, абзацом, кнопкою заклику до дії та зображенням.

en: Contact Us
uk_UA: Зв’язатися з нами

en: Terms and Conditions
uk_UA: Правила та умови

en: Privacy Policy
uk_UA: Політика конфіденційності

en: Careers
uk_UA: Кар'єра

en: History
uk_UA: Історія

en: Team
uk_UA: Команда

[ctx: Pattern title]
en: List of posts without images, 1 column
uk_UA: Перелік записів без зображень, 1 колонка

en: I’m <em>Leia Acosta</em>, a passionate photographer who finds inspiration in capturing the fleeting beauty of life.
uk_UA: Я - <em>Лея Акоста</em>, віддана фотографиня, яка знаходить натхнення у захопленні мимовільної краси життя.

en: A collection of full page layouts.
uk_UA: Колекція макетів повних сторінок.

[ctx: Block pattern category]
en: Pages
uk_UA: Cторінки

[ctx: Custom template name]
en: Single with Sidebar
uk_UA: Окремий з бічною колонкою

[ctx: Custom template name]
en: Page with Wide Image
uk_UA: Сторінка з широким зображення

[ctx: Custom template name]
en: Page with Sidebar
uk_UA: Сторінка з бічною панеллю

[ctx: Custom template name]
en: Page No Title
uk_UA: Сторінка без заголовка

[ctx: Template part name]
en: Post Meta
uk_UA: Метадані запису

[ctx: Template part name]
en: Sidebar
uk_UA: Бічна колонка

[ctx: Template part name]
en: Footer
uk_UA: Підвал

[ctx: Template part name]
en: Header
uk_UA: Заголовок

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard pewter to white
uk_UA: Вертикальний від твердого олова до білого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard mint to white
uk_UA: Вертикальний від твердого м'ятного до білого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard sage to white
uk_UA: Вертикальний від твердого сіро-зеленого до білого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard rust to white
uk_UA: Вертикальний від твердої ржавчини до білого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard sandstone to white
uk_UA: Вертикальний від твердого пісковика до білого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard beige to white
uk_UA: Вертикальний від твердого бежевого до білого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical soft pewter to white
uk_UA: Вертикальний від м'якого олова до білого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical soft mint to white
uk_UA: Вертикальний від ніжного м'ятного до білого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical soft sage to white
uk_UA: Вертикальний від м'якого сіро-зеленого до білого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical soft rust to white
uk_UA: Вертикальний від м'якої ржавчини до білого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical soft sandstone to white
uk_UA: Вертикальний від м'якого пісковика до білого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical soft beige to white
uk_UA: Вертикальний від ніжного бежевого до білого

[ctx: Duotone name]
en: Black and pastel blue
uk_UA: Чорний і пастельно-синій

[ctx: Duotone name]
en: Black and sage
uk_UA: Чорний і сіро-зелений

[ctx: Duotone name]
en: Black and rust
uk_UA: Чорний і ржавчина

[ctx: Duotone name]
en: Black and sandstone
uk_UA: Чорний і пісковик

[ctx: Duotone name]
en: Black and white
uk_UA: Чорний і білий

[ctx: Color name]
en: Base / 2
uk_UA: Базовий / 2

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard rust to beige
uk_UA: Вертикальний від твердої ржавчини до бежевого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical rust to beige
uk_UA: Вертикальна ржавчина до бежевого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard transparent rust to beige
uk_UA: Вертикальний твердий прозорий від ржавчини до бежевого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical transparent rust to beige
uk_UA: Вертикальний прозорий від ржавчини до бежевого

[ctx: Duotone name]
en: Dark rust to beige
uk_UA: Від темної ржавчини до бежевого

[ctx: Style variation name]
en: Rust
uk_UA: Ржавчина

[ctx: Color name]
en: Accent / Five
uk_UA: Акцент / 5

[ctx: Color name]
en: Accent / Four
uk_UA: Акцент / 4

[ctx: Color name]
en: Accent / Three
uk_UA: Акцент / 3

[ctx: Color name]
en: Accent / Two
uk_UA: Акцент / 2

[ctx: Color name]
en: Accent
uk_UA: Акцент

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard pewter to dark gray
uk_UA: Вертикальний від твердого олова до темно-сірого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard steel to dark gray
uk_UA: Вертикальний від твердої сталі до темно-сірого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard olive to dark gray
uk_UA: Вертикальний від твердої оливки до темно-сірого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard cinnamon to dark gray
uk_UA: Вертикальний від твердого коричневого до темно-сірого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard walnut to dark gray
uk_UA: Вертикальний від твердого горіха до темно-сірого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard beige to dark gray
uk_UA: Вертикальний від твердого бежевого до темно-сірого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical soft pewter to dark gray
uk_UA: Вертикальний від м'якого олова до темно-сірого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical soft steel to dark gray
uk_UA: Вертикальний від м'якої сталі до темно-сірого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical soft olive to dark gray
uk_UA: Вертикальний від ніжно-оливкового до темно-сірого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical soft cinnamon to dark gray
uk_UA: Вертикальний від ніжно-коричневого до темно-сірого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical soft walnut to dark gray
uk_UA: Вертикальний від м'якого горіхового до темно-сірого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical soft driftwood to dark gray
uk_UA: Вертикальні від м'якої деревини до темно-сірого

[ctx: Duotone name]
en: Dark gray and steel
uk_UA: Темно-сірий і стальний

[ctx: Duotone name]
en: Dark gray and olive
uk_UA: Темно-сірий і оливковий

[ctx: Duotone name]
en: Dark gray and cinnamon
uk_UA: Темно-сірий і коричний

[ctx: Duotone name]
en: Dark gray and walnut
uk_UA: Темно-сірий і горіховий

[ctx: Duotone name]
en: Dark gray and white
uk_UA: Темно-сірий і білий

[ctx: Style variation name]
en: Onyx
uk_UA: Онікс

[ctx: Style variation name]
en: Mint
uk_UA: М'ята

[ctx: Color name]
en: Contrast / 3
uk_UA: Контраст / 3

[ctx: Style variation name]
en: Maelstrom
uk_UA: Водоверть

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard ink to ocean
uk_UA: Вертикальні тверді чорнила до океану

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard ocean to slate
uk_UA: Вертикальний твердий океан до сланцю

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard ink to ice
uk_UA: Вертикальні тверді чорнила до льоду

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard ocean to ice
uk_UA: Вертикальний твердий океан до льоду

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard slate to ice
uk_UA: Вертикальний твердий сланець до льоду

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard ice to azure
uk_UA: Вертикальний твердий лід до лазурі

[ctx: Gradient name]
en: Vertical ink to ocean
uk_UA: Вертикальні чорнила до океану

[ctx: Gradient name]
en: Vertical ocean to slate
uk_UA: Вертикальний океан до сланцю

[ctx: Gradient name]
en: Vertical ink to ice
uk_UA: Вертикальні чорнила до льоду

[ctx: Gradient name]
en: Vertical ocean to ice
uk_UA: Вертикальний океан до льоду

[ctx: Gradient name]
en: Vertical slate to ice
uk_UA: Вертикальний сланець до льоду

[ctx: Gradient name]
en: Vertical azure to ice
uk_UA: Вертикальна лазур до льоду

[ctx: Style variation name]
en: Ice
uk_UA: Лід

[ctx: Font size name]
en: Extra Extra Large
uk_UA: Дуже дуже великий

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
uk_UA: Дуже великий

[ctx: Font size name]
en: Large
uk_UA: Великий

[ctx: Font size name]
en: Medium
uk_UA: Cередній

[ctx: Font size name]
en: Small
uk_UA: Маленький

[ctx: Color name]
en: Contrast / Three
uk_UA: Контрастний / третинний

[ctx: Color name]
en: Contrast / Two
uk_UA: Контрастний / вторинний

[ctx: Style variation name]
en: Fossil
uk_UA: Скам'янілість

[ctx: Color name]
en: Base / Two
uk_UA: Базовий / 2

[ctx: Color name]
en: Contrast
uk_UA: Контраст

[ctx: Color name]
en: Contrast / 2
uk_UA: Контраст / 2

[ctx: Color name]
en: Base
uk_UA: Основа

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard ebony to sable
uk_UA: Вертикальний від твердого чорного дерева до соболя

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard sable to taupe
uk_UA: Вертикальний від твердого соболя до темно-сірого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard ebony to beige
uk_UA: Вертикальний від твердого чорного дерева до бежевого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard sable to beige
uk_UA: Вертикальний від твердого соболя до бежевого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard taupe to beige
uk_UA: Вертикальний від твердого сіро-коричневого до бежевого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical hard beige to linen
uk_UA: Вертикальний від твердого бежевого до льняного

[ctx: Gradient name]
en: Vertical ebony to sable
uk_UA: Вертикальний від чорного дерева до соболя

[ctx: Gradient name]
en: Vertical ebony to beige
uk_UA: Вертикальний від чорного дерева до бежевого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical sable to beige
uk_UA: Вертикальний від соболя до бежевого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical taupe to beige
uk_UA: Вертикальний від сіро-коричневого до бежевого

[ctx: Gradient name]
en: Vertical linen to beige
uk_UA: Вертикальний від льняного до бежевого

[ctx: Duotone name]
en: Orange and white
uk_UA: Оранжевий і білий

[ctx: Style variation name]
en: Ember
uk_UA: Вугілля

[ctx: Call to Action button text]
en: About us
uk_UA: Про нас

[ctx: Description for the About pattern]
en: Leaving an indelible mark on the landscape of tomorrow.
uk_UA: Залишаючи незабутній слід на пейзажі завтрашнього дня.

[ctx: Headline for the About pattern]
en: Études offers comprehensive consulting, management, design, and research solutions. Every architectural endeavor is an opportunity to shape the future.
uk_UA: Études пропонує комплексні консультації, управління, дизайн та дослідницькі рішення. Кожна архітектурна справа - це можливість впливати на майбутнє.

[ctx: Pattern title]
en: Title text and button on left with image on right
uk_UA: Текст заголовка та кнопки зліва з зображенням справа

[ctx: Descriptive text for the feature area]
en: The revitalized Art Gallery is set to redefine the cultural landscape of Toronto, serving as a nexus of artistic expression, community engagement, and architectural marvel. The expansion and renovation project pay homage to the Art Gallery's rich history while embracing the future, ensuring that the gallery remains a beacon of inspiration.
uk_UA: Реконструйована художня галерея призначена переосмислити культурний пейзаж Торонто, служити вузлом художнього вираження, залучення спільноти та архітектурного дива. Проект розширення та реконструкції вшановує багату історію художньої галереї, одночасно сприймаючи майбутнє, забезпечуючи, що галерея залишиться символом натхнення.

[ctx: Descriptive title for the feature area]
en: With meticulous attention to detail and a commitment to excellence, we create spaces that inspire, elevate, and enrich the lives of those who inhabit them.
uk_UA: З великою увагою до деталей та зобов'язанням до відмінностей ми створюємо простори, які надихають, піднімають та збагачують життя тих, хто їх населяє.

[ctx: Title text for the feature area]
en: The revitalized art gallery is set to redefine cultural landscape.
uk_UA: Оновлена художня галерея призначена переосмислити культурний ландшафт.

[ctx: Pattern title]
en: Project details
uk_UA: Деталі проєкту

[ctx: Sample content]
en: Experience the fusion of imagination and expertise with Études Architectural Solutions.
uk_UA: Відчуйте поєднання уяви та експертизи з Études Architectural Solutions.

[ctx: Sample heading]
en: Architectural Solutions
uk_UA: Архітектурні рішення

[ctx: Sample feature heading]
en: Project Management
uk_UA: Керування проектом

[ctx: Sample feature heading]
en: Consulting
uk_UA: Консультування

[ctx: Sample feature heading]
en: App Access
uk_UA: Доступ до додатку

[ctx: Sample feature heading]
en: Continuous Support
uk_UA: Постійна підтримка

[ctx: Sample feature content]
en: Experience the fusion of imagination and expertise with Études Architectural Solutions.
uk_UA: Відчуйте поєднання уяви та експертизи з Études Architectural Solutions.

[ctx: Sample feature heading]
en: Renovation and restoration
uk_UA: Реставрація та відновлення

[ctx: Sub-heading of the features]
en: Our comprehensive suite of professional services caters to a diverse clientele, ranging from homeowners to commercial developers.
uk_UA: Наша комплексна набір професійних послуг обслуговує різноманітних клієнтів, починаючи від власників будинків до комерційних забудовників.

[ctx: Heading of the features]
en: A passion for creating spaces
uk_UA: Палка до створення просторів

[ctx: Pattern title]
en: Feature grid, 3 columns
uk_UA: Сітка функцій, 3 колонки

[ctx: Question in the FAQ pattern]
en: Can I apply to be a part of the team or work as a contractor?
uk_UA: Чи можу я подати заявку, щоб стати частиною команди або працювати як підрядник?

[ctx: Question in the FAQ pattern]
en: I'd like to get to meet fellow architects, how can I do that?
uk_UA: Я хотів би познайомитися з колегами-архітекторами, як я можу це зробити?

[ctx: Answer in the FAQ pattern]
en: Études offers comprehensive consulting, management, design, and research solutions. Our vision is to be at the forefront of architectural innovation, fostering a global community of architects and enthusiasts united by a passion for creating spaces. Every architectural endeavor is an opportunity to shape the future.
uk_UA: Études пропонує комплексні консультаційні, управлінські, дизайнерські та дослідницькі рішення. Наша місія - бути на передових позиціях архітектурної інновації, сприяючи глобальній спільноті архітекторів та ентузіастів, яких об'єднує палка пристрасть до створення просторів. Кожна архітектурна справа - це можливість вплинути на майбутнє.

[ctx: Question in the FAQ pattern]
en: What is your process working in smaller projects?
uk_UA: Як ви працюєте з меншими проектами?

en: <em>Études</em> is not confined to the past—we are passionate about the cutting edge designs shaping our world today.
uk_UA: <em>Études</em> не обмежуються минулим - ми палко цікавимося сучасними дизайнами, що формують наш світ сьогодні.

[ctx: Pattern title]
en: Centered statement
uk_UA: Центральне твердження

note: Translators: About text placeholder
en: I write about finance, management and economy, my book “%1$s” is out now.
uk_UA: Я пишу про фінанси, управління та економіку, моя книга "%1$s" вже вийшла.

note: Translators: About link placeholder
en: Money Studies
uk_UA: Грошові студії

[ctx: Pattern title]
en: Centered statement, small
uk_UA: Центральне твердження, мале

[ctx: Sample list item]
en: Exclusive access to design insights.
uk_UA: Ексклюзивний доступ до дизайнерських інсайтів.

[ctx: Sample list item]
en: Case studies that celebrate architecture.
uk_UA: Випадки, які відзначають архітектуру.

[ctx: Sample list item]
en: A world of thought-provoking articles.
uk_UA: Світ цікавих статей.

[ctx: Sample heading]
en: Études Newsletter
uk_UA: Інформаційний бюлетень Études

en: Windows of a building in Nuremberg, Germany
uk_UA: Вікна будівлі в Нюрнберзі, Німеччина

en: Tourist taking photo of a building
uk_UA: Турист, який фотографує будівлю

[ctx: Sample list heading]
en: Études Architect App
uk_UA: Додаток Études Architect

[ctx: Sample subheading content]
en: Our comprehensive suite of professional services caters to a diverse clientele, ranging from homeowners to commercial developers.
uk_UA: Наша комплексна послуга професіоналів обслуговує різноманітних клієнтів, від власників будинків до комерційних забудовників. Зі зобов'язанням до інновацій та сталості Études - це міст, який перетворює архітектурні мрії в видатні реалії.

[ctx: Sample heading content]
en: An array of resources
uk_UA: Набір ресурсів

[ctx: Pattern title]
en: Text with alternating images
uk_UA: Текст із змінюваними зображеннями

[ctx: Designation of Person Provided Testimonial]
en: CEO, Greenprint
uk_UA: Генеральний директор, Greenprint

[ctx: Name of Person Provided the Testimonial]
en: Annie Steiner
uk_UA: Анні Штайнер

[ctx: Name of testimonial citation group]
en: Testimonial source
uk_UA: Джерело відгуку

[ctx: Testimonial Text or Review Text Got From the Person]
en: “Études has saved us thousands of hours of work and has unlocked insights we never thought possible.”
uk_UA: “Études заощадив нам тисячі годин роботи та розблокував інсайти, про які ми навіть не мріяли.”

[ctx: Name of testimonial pattern]
en: Testimonial
uk_UA: Відгук

[ctx: Pattern title]
en: Centered testimonial
uk_UA: Свідчення у центрі

[ctx: Pattern title]
en: Portfolio single post template
uk_UA: Шаблон одного запису в портфоліо

[ctx: Pattern title]
en: Blogging search template
uk_UA: Шаблон пошуку у блозі

[ctx: Pattern title]
en: Portfolio search template
uk_UA: Шаблон пошуку в портфоліо

[ctx: Pattern title]
en: Portfolio index template
uk_UA: Індексний шаблон портфоліо

[ctx: Pattern title]
en: Blogging index template
uk_UA: Індексний шаблон блогу

[ctx: Pattern title]
en: Portfolio home template with post featured images
uk_UA: Домашній шаблон портфоліо із зображеннями вибраних записів

[ctx: Pattern title]
en: Business home template
uk_UA: Домашній шаблон бізнесу

[ctx: Pattern title]
en: Blogging home template
uk_UA: Шаблон для ведіння домашнього блогу

[ctx: Pattern title]
en: Portfolio archive template
uk_UA: Шаблон архіву портфоліо

[ctx: Pattern title]
en: Blogging archive template
uk_UA: Архівний шаблон блогу

[ctx: Sample role of a team member]
en: Project Manager
uk_UA: Керівник проекту

[ctx: Sample name of a team member]
en: Ivan Lawrence
uk_UA: Іван Лоуренс

[ctx: Sample role of a team member]
en: Architect
uk_UA: Архітектор

[ctx: Sample role of a team member]
en: Engineering Manager
uk_UA: Менеджер з інженерії

[ctx: Sample name of a team member]
en: Rhye Moore
uk_UA: Рай Мур

[ctx: Sample role of a team member]
en: Founder, CEO & Architect
uk_UA: Засновник, Генеральний директор та Архітектор

[ctx: Sample descriptive text of the team pattern]
en: Our comprehensive suite of professionals caters to a diverse team, ranging from seasoned architects to renowned engineers.
uk_UA: Наш комплексний набір фахівців обслуговує різноманітну команду, від досвідчених архітекторів до відомих інженерів.

[ctx: Sample heading for the team pattern]
en: Meet our team
uk_UA: Познайомтеся з нашою командою

[ctx: Name of team pattern]
en: Team members
uk_UA: Учасники команди

[ctx: Pattern title]
en: Team members, 4 columns
uk_UA: Учасники команди, 4 колонки

[ctx: Pattern title]
en: Offset posts with featured images only, 4 columns
uk_UA: Пости з вибраними зображеннями тільки, 4 колонки

[ctx: Pattern title]
en: Posts with featured images only, 3 columns
uk_UA: Пости з вибраними зображеннями тільки, 3 колонки

en: Watch, Read, Listen
uk_UA: Дивись, читай, слухай

[ctx: Pattern title]
en: Grid of posts featuring the first post, 2 columns
uk_UA: Сітка записів з першим записом, 2 колонки

[ctx: Pattern title]
en: List of posts, 3 columns
uk_UA: Список записів, 3 колонки

[ctx: Pattern title]
en: List of posts, 1 column
uk_UA: Список записів, 1 колонка

en: Green staircase at Western University, London, Canada
uk_UA: Зелена сходинка у Західному університеті, Лондон, Канада

[ctx: Name of RSVP landing page pattern]
en: RSVP Landing Page
uk_UA: Сторінка призначена для підтвердження участі

[ctx: Pattern title]
en: RSVP landing
uk_UA: Призначення сторінки для підтвердження участі

[ctx: Pattern title]
en: Portfolio project overview
uk_UA: Огляд проектів портфоліо

[ctx: Sample content for newsletter subscribe button]
en: Sign up
uk_UA: Реєстрація

[ctx: sample content for newsletter subscription]
en: Subscribe to the newsletter and stay connected with our community
uk_UA: Підписуйтесь на розсилку та залишайтеся на зв'язку з нашою спільнотою

[ctx: Pattern title]
en: Newsletter landing
uk_UA: Призначення сторінки для розсилки

[ctx: Pattern title]
en: Portfolio home with post featured images
uk_UA: Домашня сторінка портфоліо з вибраними зображеннями записів

[ctx: Pattern title]
en: Portfolio home image gallery
uk_UA: Галерея зображень домашньої сторінки портфоліо

[ctx: Pattern title]
en: Business home
uk_UA: Домашня сторінка бізнесу

[ctx: Pattern title]
en: Blogging home
uk_UA: Домашня сторінка блогу

[ctx: Pattern title]
en: About
uk_UA: Про нас

[ctx: search form placeholder]
en: Search...
uk_UA: Пошук...

en: Search the website
uk_UA: Пошук на сайті

en: Financial apps for families
uk_UA: Фінансові додатки для сімей

en: Latest inflation report
uk_UA: Останній звіт про інфляцію

en: Links I found useful and wanted to share.
uk_UA: Посилання, які я знайшов корисними та хочу поділитися ними

en: Useful Links
uk_UA: Корисні посилання

en: Popular Categories
uk_UA: Популярні категорії

en: About the author
uk_UA: Про автора

[ctx: Pattern title]
en: Sidebar
uk_UA: Бічна колонка

[ctx: search button text]
en: Search
uk_UA: Пошук

[ctx: search form label]
en: Search
uk_UA: Пошук

[ctx: Pattern title]
en: Search
uk_UA: Пошук

[ctx: Label before the title of the next post. There is a space after the colon.]
en: Next:
uk_UA: Наступний:

[ctx: Label before the title of the previous post. There is a space after the colon.]
en: Previous:
uk_UA: Попередній:

en: Posts
uk_UA: Записи

[ctx: Pattern title]
en: Post navigation
uk_UA: Навігація по запису

[ctx: Prefix for the post category block: in category name]
en: in
uk_UA: у

[ctx: Prefix for the post author block: By author name]
en: by
uk_UA: від

[ctx: Pattern title]
en: Post meta
uk_UA: Метадані запису

[ctx: Pattern title]
en: Portfolio hero
uk_UA: Портфоліо герой

[ctx: Message explaining that there are no results returned from a search]
en: No posts were found.
uk_UA: Не знайдено жодних записів.

[ctx: Pattern title]
en: No results
uk_UA: Немає результатів

en: Comments
uk_UA: Коментарі

[ctx: Pattern title]
en: Comments
uk_UA: Коментарі

[ctx: Message to convey that a webpage could not be found]
en: The page you are looking for does not exist, or it has been moved. Please try searching using the form below.
uk_UA: Сторінка, яку ви шукаєте, не існує, або вона була переміщена. Спробуйте знайти за допомогою форми пошуку нижче.

[ctx: Heading for a webpage that is not found]
en: Page Not Found
uk_UA: Сторінку не знайдено

en: Art Gallery of Ontario, Toronto, Canada
uk_UA: Мистецька галерея Онтаріо, Торонто, Канада.

[ctx: Sample text for the feature area]
en: 2. Case studies that celebrate the artistry can fuel curiosity and ignite inspiration.
uk_UA: 2. Випадки, які відзначають художність, можуть поживити цікавість і запалити натхнення.

[ctx: Sample text for the feature area]
en: Our comprehensive suite of professional services caters to a diverse clientele, ranging from homeowners to commercial developers. With a commitment to innovation and sustainability, Études is the bridge that transforms architectural dreams into remarkable built realities.
uk_UA: Наш комплексний набір професійних послуг обслуговує різноманітну клієнтуру, починаючи від власників будинків до комерційних забудовників. Зі зобов'язанням до інновацій та сталості, Études - це міст, який перетворює архітектурні мрії в неймовірні реальності.

[ctx: Sample text for the feature area]
en: 1. Through Études, we aspire to redefine architectural boundaries and usher in a new era of design excellence that leaves an indelible mark on the built environment.
uk_UA: Через Études ми сподіваємося переосмислити архітектурні межі та відкрити нову еру відмінності дизайну, яка залишить незмінний слід на забудованому середовищі.

en: An empty staircase under an angular roof in Darling Harbour, Sydney, Australia
uk_UA: Порожня сходинка під кутовим дахом в Дарлінг-Гарбурі, Сіднеї, Австралія

[ctx: Pattern title]
en: Project layout
uk_UA: Компонування проєкту

[ctx: Pattern title]
en: Offset gallery, 4 columns
uk_UA: Офсетна галерея, 4 колонки

[ctx: Pattern title]
en: Offset gallery, 3 columns
uk_UA: Офсетна галерея, 3 колонки

[ctx: Pattern title]
en: Offset gallery, 2 columns
uk_UA: Зміщена галерея, 2 колонки

[ctx: Pattern title]
en: Full screen image
uk_UA: Повноекранне зображення

en: Social Media
uk_UA: Соцмережі

en: Social
uk_UA: Соціальні

en: Privacy
uk_UA: Конфіденційність

en: About
uk_UA: Про нас

[ctx: Pattern title]
en: Footer with colophon, 4 columns
uk_UA: Нижній колонтитул із колофоном, 4 стовпці

en: Follow
uk_UA: Підписатися

en: Contact
uk_UA: Контакти

en: Keep up, get in touch.
uk_UA: Залишайтесь на зв'язку.

[ctx: Pattern title]
en: Footer with colophon, 3 columns
uk_UA: Нижній колонтитул із колофоном, 3 стовпці

note: Translators: Designed with WordPress
en: Designed with %1$s
uk_UA: Дизайн з %1$s

[ctx: Pattern title]
en: Footer with centered logo and navigation
uk_UA: Нижній колонтитул із центральним логотипом та навігацією

[ctx: Sample text for Sign Up Button]
en: Sign up
uk_UA: Реєстрація

[ctx: Sample text for Subscriber Description]
en: Stay in the loop with everything you need to know.
uk_UA: Залишайтеся в курсі всього, що вам потрібно знати.

[ctx: Sample text for Subscriber Heading with numbers]
en: Join 900+ subscribers
uk_UA: Приєднуйтесь до 900+ підписників

[ctx: Pattern title]
en: Centered call to action
uk_UA: Виклик дії по центру

[ctx: Sample button text to view the services]
en: Our services
uk_UA: Наші послуги

[ctx: Sample description of the services pattern]
en: Experience the fusion of imagination and expertise with Études—the catalyst for architectural transformations that enrich the world around us.
uk_UA: Відчуйте поєднання уяви та експертизи з Études—каталізатора архітектурних перетворень, що збагачують світ навколо нас.

[ctx: Sample heading of the services pattern]
en: Guiding your business through the project
uk_UA: Керуючи вашим бізнесом через проект

[ctx: Pattern title]
en: Services call to action with image on left
uk_UA: Зображення зліва з викликом до дії щодо послуг

en: A ramp along a curved wall in the Kiasma Museu, Helsinki, Finland
uk_UA: Схил вздовж кривої стіни в музеї Kiasma, Гельсінкі, Фінляндія

[ctx: Call to action button text for the reservation button]
en: Reserve your spot
uk_UA: Забронюйте ваше місце

[ctx: RSVP call to action description]
en: Experience the fusion of imagination and expertise with Études Arch Summit, February 2025.
uk_UA: Відчуйте поєднання уяви та експертизи з Études Arch Summit, Лютий 2025 року.

[ctx: Pattern title]
en: RSVP
uk_UA: Відповідь на запрошення

[ctx: Button text for the third pricing level]
en: Subscribe
uk_UA: Підписуватися

[ctx: Feature for pricing level]
en: Exclusive access to the <em>Études</em> app for iOS and Android
uk_UA: Ексклюзивний доступ до додатку <em>Études</em> для iOS та Android

[ctx: Feature for pricing level]
en: Exclusive, unlimited access to <em>Études Articles</em>.
uk_UA: Ексклюзивний, необмежений доступ до <em>статей Études</em>.

[ctx: Sample heading for the third pricing level]
en: Expert
uk_UA: Експерт

[ctx: Button text for the second pricing level]
en: Subscribe
uk_UA: Підписуватися

[ctx: Feature for pricing level]
en: Access to 20 exclusive <em>Études Articles</em> per month.
uk_UA: Доступ до 20 ексклюзивних <em>статей Études</em> щомісяця.

[ctx: Sample heading for the second pricing level]
en: Connoisseur
uk_UA: Знавець

[ctx: Button text for the first pricing level]
en: Subscribe
uk_UA: Підписуватися

[ctx: Feature for pricing level]
en: Exclusive access to the <em>Études</em> app for iOS and Android.
uk_UA: Ексклюзивний доступ до додатку <em>Études</em> для iOS та Android.

[ctx: Feature for pricing level]
en: Weekly print edition.
uk_UA: Тижневе друковане видання.

[ctx: Feature for pricing level]
en: Access to 5 exclusive <em>Études Articles</em> per month.
uk_UA: Доступ до 5 ексклюзивних <em>статей Études</em> на місяць.

[ctx: Sample heading for the first pricing level]
en: Free
uk_UA: Безкоштовно

[ctx: Sample description for a pricing table]
en: We offer flexible options, which you can adapt to the different needs of each project.
uk_UA: Ми пропонуємо гнучкі варіанти, які можна адаптувати до різних потреб кожного проекту.

[ctx: Sample heading for pricing pattern]
en: Our Services
uk_UA: Наші послуги

[ctx: Name for the pricing pattern]
en: Pricing Table
uk_UA: Таблиця цін

[ctx: Pattern title]
en: Pricing
uk_UA: Ціноутворення

en: White abstract geometric artwork from Dresden, Germany
uk_UA: Біла абстрактна геометрична робота мистецтва з Дрездена, Німеччина

[ctx: Button text of this section]
en: How it works
uk_UA: Як це працює

[ctx: Button text of this section]
en: Download app
uk_UA: Завантажити додаток

[ctx: Sample list item]
en: Experience the world of architecture.
uk_UA: Відчуйте світ архітектури.

[ctx: Sample list item]
en: Showcase your projects.
uk_UA: Покажіть свої проекти.

[ctx: Sample list item]
en: Collaborate with fellow architects.
uk_UA: Співпрацюйте з колегами-архітекторами.

[ctx: Sample heading]
en: Enhance your architectural journey with the Études Architect app.
uk_UA: Покращуйте свій архітектурний шлях за допомогою додатку Études Architect.

[ctx: Pattern title]
en: Call to action with image on right
uk_UA: Заклик до дії зображенням справа

en: Hyatt Regency San Francisco, San Francisco, United States
uk_UA: Hyatt Regency San Francisco, Сан-Франциско, Сполучені Штати

[ctx: Sample descriptive text for a project or post.]
en: This transformative project seeks to enhance the gallery's infrastructure, accessibility, and exhibition spaces while preserving its rich cultural heritage.
uk_UA: Цей трансформаційний проект спрямований на покращення інфраструктури, доступності та виставкових просторів галереї, зберігаючи при цьому її багату культурну спадщину.

[ctx: Sample title for a project or post]
en: Art Gallery — Overview
uk_UA: Художня галерея — Огляд

[ctx: Pattern title]
en: Project description
uk_UA: Опис проекту

en: Building exterior in Toronto, Canada
uk_UA: Зовнішній вигляд будівлі в Торонто, Канада

[ctx: Button text of the hero section]
en: About us
uk_UA: Про нас

[ctx: Content of the hero section]
en: Études is a pioneering firm that seamlessly merges creativity and functionality to redefine architectural excellence.
uk_UA: Études є передовою фірмою, яка безшовно поєднує творчість та функціональність, щоб переосмислити архітектурну відмінність.

[ctx: Heading of the hero section]
en: A commitment to innovation and sustainability
uk_UA: Зобов'язання до інновацій та сталості

en: With asterisk
uk_UA: З астериском

en: With arrow
uk_UA: Зі стрілкою

en: Checkmark
uk_UA: Позначка 'галочка'

en: Pill
uk_UA: Пігулка

en: Arrow icon
uk_UA: Іконка стрілки

note: Author URI of the theme Translators: WordPress link.
en: https://wordpress.org
uk_UA: https://uk.wordpress.org

note: Author of the theme
en: the WordPress team
uk_UA: Команда WordPress
